Шановні вихователі та працівники дошкільних навчальних закладів!

Привітання Нововодолазького селищного голови Олександра Єсіна

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята

Ця професія вимагає від людини глибокої самовіддачі, величезного терпіння і безмежної любові до своєї справи. Виховання наших дітей на початку життя – непросте завдання, але той фундамент, який закладається в перші роки, служить опорою і в майбутньому.
Вітаю зi святом всіх працівників дошкільних установ, які віддають щоденно тепло своїх сердець дітям! Впевнений, що ваші доброта і педагогічна майстерність перетворять кожен день ваших вихованців в день радості та щастя. Міцного вам здоров’я, родинного благополуччя, любові, здійснення мрій та успіхів у вашій роботі!

З повагою,

Нововодолазький селищний голова Олександр Єсін