Велосипеди для соціальних працівників

Соціальні працівники Комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Нововодолазької селищної ради отримали шість нових велосипедів

25 вересня 2018 року соціальні працівники Комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Нововодолазької селищної ради, які щодня роблять добрі справи для людей похилого віку та людей з обмеженими можливостями, отримали шість нових велосипедів.

Соціальні працівники Територіального центру завжди поспішають до своїх підопічних, тому що на обслуговуванні мають чимало одиноких та хворих літніх людей та за день проходять не один кілометр. Пішки дуже тяжко, оскільки, несуть за собою замовлення підопічних, а це: продукти харчування, ліки, продовольчі товари. Крім цього їм ще необхідно зробити чимало хатніх справ вдома у них: прибрати,виконати іншу хатню роботу, допомогти у приготуванні їжі тощо.

Транспорт, який було придбано для соціальних працівників, стане у нагоді під час  виконання функціональних обов’язків по наданню соціальної допомоги людям похилого віку, особам з інвалідністю, які опинились в складних життєвих обставинах.

Альбом:
Дата публікації: 16:01 25.09.2018