Велосипеди для соціальних працівників
Велосипеди для соціальних працівників

Велосипеди для соціальних працівників

Соціальні працівники Комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Нововодолазької селищної ради отримали шість нових велосипедів

25 вересня 2018 року соціальні працівники Комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Нововодолазької селищної ради, які щодня роблять добрі справи для людей похилого віку та людей з обмеженими можливостями, отримали шість нових велосипедів.

Соціальні працівники Територіального центру завжди поспішають до своїх підопічних, тому що на обслуговуванні мають чимало одиноких та хворих літніх людей та за день проходять не один кілометр. Пішки дуже тяжко, оскільки, несуть за собою замовлення підопічних, а це: продукти харчування, ліки, продовольчі товари. Крім цього їм ще необхідно зробити чимало хатніх справ вдома у них: прибрати,виконати іншу хатню роботу, допомогти у приготуванні їжі тощо.

Транспорт, який було придбано для соціальних працівників, стане у нагоді під час  виконання функціональних обов’язків по наданню соціальної допомоги людям похилого віку, особам з інвалідністю, які опинились в складних життєвих обставинах.

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Переглядів: 986
Дата публікації: 16:01 25.09.2018
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>