Бюджет участі (громадський бюджет) Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади
Бюджет участі (громадський бюджет) Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади

Бюджет участі (громадський бюджет) Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади

26 вересня 2018 року відбулася консультаційна зустріч по аналізу проектів Бюджету участі Нововодолазької селищної ОТГ

Під час консультаційної зустрічі експерткою Фундації українсько-польської співпраці ПАУСІ Іриною Стасюк були висвітлені наступні питання:

- аналіз (перевірка) проектів у стандартах бюджету участі (громадського бюджету);

- повноваження виконавчих органів селищної ради, які аналізують проекти;

- дотримання термінів та повноти аналізу;

- механізм залучення автора до аналізу та доопрацювання проектів;

- перспективи розвитку та шляхи удосконалення процесу аналізу проектів бюджету участі у громаді.

В рамках заходу у представників структурних підрозділів селищної ради була можливість попрактикуватись аналізу на проектах, що вже подані на Бюджет участі. Як результат, жваве обговорення та поява вподобань серед проектів, адже кожен мешканець нашої громади може віддати три свої голоси за три різні проекти. Проголосувати можна буде з 01 листопада по 18 листопада 2018 року, в електронному вигляді на сайті громади та в паперовому у пунктах для голосування.

Також, нагадуємо, що тривають останні дні подачі проектів (до 30 вересня), тож встигніть зробити свій внесок у розвиток нашої громади. 

Захід відбувся у рамках Проекту "Громадський бюджет на сході України - інтеграція  заради розвитку", який реалізується Фундацією українсько-польської співпраці ПАУСІ у рамках ініціативи "Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб", що виконується Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ за дорученням уряду Німеччини.

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Переглядів: 715
Дата публікації: 14:06 26.09.2018
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>