Хай «Зірочки» яскраво сяють

Днями в дитячій школі мистецтв відбулося свято, приурочене відкриттю центру раннього естетичного розвитку «Зірочки» для наймолодших мешканців нашої громади

«Діти повинні жити у світі гри, казки,

музики, малюнка, фантазії, творчості»

В. Сухомлинський

Веселий щирий сміх та сяючі дитячі оченята супроводжували свято від початку до кінця, адже в центрі уваги були діти віком від 3-х до 6-ти років.

Гостей зустрічала директор школи Анна Абрамович, яка звернулася із привітаннями та словами подяки Нововодолазькому селищному голові Олександру Єсіну, Німецькому товариству міжнародного співробітництва «GIZ» за дорученням уряду Німеччини, а також усім хто доклав зусиль, уміння, любові, щоб центр розпочав свою роботу. Також зазначила, що за рішенням сесії  Нововодолазької селищної ради навчання  дітей є безкоштовним.

Та ось в фойє школи запанувала тиша і на екрані з’явилися кадри з перших пробних занять. Посмішки не сходили з облич усіх присутніх, особливо батьків, які уважно спостерігали за першими кроками своїх дітей у великий світ мистецтва.

Особливим моментом стало перерізання стрічки. Почесні гості свята – Наталія Степаненко, секретар Нововодолазької селищної ради, Ірина Косуля та Андрій Гарбуза, представники Німецького товариства «GIZ», Наталія Євглевська – начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної ради перерізали стрічку, після чого присутніх було запрошено до навчальних класів. У світлій, просторій та затишній кімнаті з новими меблями та технікою викладачами групи Євгенією Козерод, Катериною Головешко та Світланою Попсуйшапко був проведений невеличкий майстер-клас для дітей за участю гостей. У цей момент звучали теплі та щирі привітання та побажання успіхів у роботі від гостей.

А наприкінці директор школи подякувала присутнім та зазначила: «Коли є ініціатива, яка підтримується, та допомога, коли об’єднуються зусилля – обов’язково буде результат. Від того, як ми дбаємо про своє підростаюче покоління, залежить завтрашній день суспільства».

Альбом: дшм
Дата публікації: 11:27 27.09.2018