Хай «Зірочки» яскраво сяють
Хай «Зірочки» яскраво сяють

Хай «Зірочки» яскраво сяють

Днями в дитячій школі мистецтв відбулося свято, приурочене відкриттю центру раннього естетичного розвитку «Зірочки» для наймолодших мешканців нашої громади

           «Діти повинні жити у світі гри, казки,

 музики, малюнка, фантазії, творчості»

В. Сухомлинський

Веселий щирий сміх та сяючі дитячі оченята супроводжували свято від початку до кінця, адже в центрі уваги були діти віком від 3-х до 6-ти років.

Гостей зустрічала директор школи Анна Абрамович, яка звернулася із привітаннями та словами подяки Нововодолазькому селищному голові Олександру Єсіну, Німецькому товариству міжнародного співробітництва «GIZ» за дорученням уряду Німеччини, а також усім хто доклав зусиль, уміння, любові, щоб центр розпочав свою роботу. Також зазначила, що за рішенням сесії  Нововодолазької селищної ради навчання  дітей є безкоштовним.

Та ось в фойє школи запанувала тиша і на екрані з’явилися кадри з перших пробних занять. Посмішки не сходили з облич усіх присутніх, особливо батьків, які уважно спостерігали за першими кроками своїх дітей у великий світ мистецтва.

Особливим моментом стало перерізання стрічки. Почесні гості свята – Наталія Степаненко, секретар Нововодолазької селищної ради, Ірина Косуля та Андрій Гарбуза, представники Німецького товариства «GIZ», Наталія Євглевська – начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної ради перерізали стрічку, після чого присутніх було запрошено до навчальних класів. У світлій, просторій та затишній кімнаті з новими меблями та технікою викладачами групи Євгенією Козерод, Катериною Головешко та Світланою Попсуйшапко був проведений невеличкий майстер-клас для дітей за участю гостей. У цей момент звучали теплі та щирі привітання та побажання успіхів у роботі від гостей.

А наприкінці директор школи подякувала присутнім та зазначила: «Коли є ініціатива, яка підтримується, та допомога, коли об’єднуються зусилля – обов’язково буде результат. Від того, як ми дбаємо про своє підростаюче покоління, залежить завтрашній день суспільства».

Альбом: дшм
Альбом: дшм
Альбом: дшм
Альбом: дшм
Альбом: дшм
Альбом: дшм
Альбом: дшм
Альбом: дшм
Альбом: дшм
Альбом: дшм
Альбом: дшм
Альбом: дшм
Переглядів: 484
Дата публікації: 11:27 27.09.2018
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>