Наші вітання!

Вітаємо Тетяну Коваль та Світлану Мишак з отриманням почесних нагород!

3 жовтня у Харківському академічному театрі опери і балету відбулося свято з нагоди Дня працівників освіти і науки. Освітян сердечно привітав заступник голови Харківської ОДА Анатолій Бабічев та вручив нагороди Міністерства освіти і науки України. Серед шести позашкільників Харківщини нагрудний знак «Василь Сухомлинський» було вручено Тетяні Павлівні Коваль, керівнику народного фольклорно-етнографічного колективу «Вербиченька» Нововодолазького БДЮТ, єдиному керівнику гуртків області, яка отримала таку відзнаку з нагоди професійного свята. Щиро вітаємо Тетяну Павлівну з такою приємною подією!

Цими днями опубліковано наказ МОН України «Про присвоєння, підтвердження, позбавлення почесних звань «Народний художній колектив» і «Зразковий художній колектив»  від 28.09.2018 №1035, яким затверджено рішення експертної комісії про присвоєння і підтвердження почесних звань творчим колективам, що діють у  закладах системи МОН України і працюють у різних жанрах та видах мистецтва. Серед переліку колективів, які підтвердили почесне звання «Зразковий художній колектив» значиться і об’єднання юних художників «Колорит» Нововодолазького БДЮТ. Щиро вітаємо вихованців і їх наставника Світлану Миколаївну Мишак, яка також за сумлінну та бездоганну працю, плідну педагогічну діяльність, високі досягнення у навчанні та вихованні учнівської молоді отримала Подяку МОН України. Так тримати!

Дата публікації: 15:29 05.10.2018