Наші вітання!
Наші вітання!

Наші вітання!

Вітаємо Тетяну Коваль та Світлану Мишак з отриманням почесних нагород!

3 жовтня у Харківському академічному театрі опери і балету відбулося свято з нагоди Дня працівників освіти і науки. Освітян сердечно привітав заступник голови Харківської ОДА Анатолій Бабічев та вручив нагороди Міністерства освіти і науки України. Серед шести позашкільників Харківщини нагрудний знак «Василь Сухомлинський» було вручено Тетяні Павлівні Коваль, керівнику народного фольклорно-етнографічного колективу «Вербиченька» Нововодолазького БДЮТ, єдиному керівнику гуртків області, яка отримала таку відзнаку з нагоди професійного свята. Щиро вітаємо Тетяну Павлівну з такою приємною подією!


Цими днями опубліковано наказ МОН України «Про присвоєння, підтвердження, позбавлення почесних звань «Народний художній колектив» і «Зразковий художній колектив»  від 28.09.2018 №1035, яким затверджено рішення експертної комісії про присвоєння і підтвердження почесних звань творчим колективам, що діють у  закладах системи МОН України і працюють у різних жанрах та видах мистецтва. Серед переліку колективів, які підтвердили почесне звання «Зразковий художній колектив» значиться і об’єднання юних художників «Колорит» Нововодолазького БДЮТ. Щиро вітаємо вихованців і їх наставника Світлану Миколаївну Мишак, яка також за сумлінну та бездоганну працю, плідну педагогічну діяльність, високі досягнення у навчанні та вихованні учнівської молоді отримала Подяку МОН України. Так тримати!

Переглядів: 582
Дата публікації: 15:29 05.10.2018
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>