Вступ ЦНАПу Нововодолазької селищної ради до Всеукраїнської асоціації центрів надання адміністративних послуг
Вступ ЦНАПу Нововодолазької селищної ради до Всеукраїнської асоціації центрів надання адміністративних послуг

Вступ ЦНАПу Нововодолазької селищної ради до Всеукраїнської асоціації центрів надання адміністративних послуг

10-11 жовтня 2018 року у м.Києві відбулася щорічна конференція «Стан та перспективи реформування системи надання адміністративних послуг. Децентралізація повноважень у сфері надання адміністративних послуг»

Організована Міністерством економічного розвитку і торгівлі України спільно з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України за підтримки проекту «Реформа управління на сході України ІІ», що виконується компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального Уряду Німеччини, на якій був підписаний Меморандум про співпрацю Всеукраїнської асоціації центрів надання адміністративних послуг та Центром надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради.

Нововодолазьку ОТГ на конференції представили: керуюча справами виконавчого комітету Нововодолазької селищної ради Яна Шевченко та начальник ЦНАПу Нововодолазької селищної ради Вікторія Гладкоскок.

"Для нас це ще один важливий крок вперед до розвитку, вдосконалення, можливість обмінюватися досвідом, кращими практиками, а головне - можливість брати участь у обговоренні та підготовці проектів нормативно-правових актів у цій сфері. 
Це стимул, який спонукатиме бути кращими серед ЦНАПів об'єднаних територіальних громад".

Начальник ЦНАПу Нововодолазької селищної ради

Вікторія Гладкоскок

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Переглядів: 829
Дата публікації: 09:13 12.10.2018
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>