Участь громади у ІІІ Польсько-українському форумі місцевого самоврядування

16 жовтня у м. Харків пройшло пленарне засідання III Польсько-українского форуму місцевого самоврядування "Громада. Ефективний розвиток. Інвестиції"

В роботі форуму участь брали: голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична, Генеральний консул Республіки Польща у м. Харкові Януш Яблонский, Президент Польсько-української господарчої палати, Президент Міжнародного об'єднання "Європа-Північ-Схід", екс-міністр економіки та праці Республіки Польща Яцек Пєхота, голова Харківської обласної ради, президент Української асоціації районних та обласних рад Сергій Чернов, директор українських програм Фонду Міжнародної солідарності, Республіки Польща Адам Зауер та директор Харківського Центру розвитку місцевого самоврядування Діана Баринова.

Захід, який вже став традиційним для нашого регіону, зібрав представників об'єднаних територіальних громад області, експертів Харківського Центру розвитку місцевого самоврядування та польських партнерів. В рамках форуму відбулися 2 панельні дискусії, присвячені питанням енергоефективності та соціальних послуг в ОТГ.

У роботі форуму взяли участь представники від Нововодолазької ОТГ: секретар Нововодолазької селищної ради Наталя Степаненко, заступник селищного голови з питань розвитку територій громади Віталій Столяренко, начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної ради Наталя Євглевська, начальник відділу освіти Нововодолазької селищної ради Ольга Козачокначальник відділу економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної ради Анна Пікалова, головний спеціаліст відділу економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної ради Ірина Кулик, староста Новоселівського старостинського округу Вячеслав Бирка, староста Знам'янського старостинського округу Наталя Мантула та староста Староводолазького старостинського округу Оксана Хихля.
Делегацію очолила секретар селищної ради Наталя Степаненко.

Під час пленарного засідання форуму відбулася урочиста передача письмових рекомендацій ОТГ Харківської області, які взяли участь у проекті «Наша енергія - енергетично заможна громада». В рамках проекту польські експерти протягом липня-серпня 2018 року провели енергоаудит об'єктів, розташованих на території 5 об'єднаних громад Харківської області. За результатами досліджень вони склали рекомендації щодо поліпшення політики енергоефективності в цих ОТГ. Під час форуму ці рекомендації отримала 1-ша з 5-ти громад - Чкаловська. Згодом рекомендації надійдуть в Зачепилівську, Малинівську, Роганську та Нововодолазьку ОТГ.

Джерело: Харківська обласна державна адміністрація

Альбом: