28 жовтня - День визволення України

День визволення України в нашій країні відзначають щорічно 28 жовтня, в день остаточного вигнання ворожих військ, під час Другої світової війни, за межі України

Друга світова війна принесла з собою таку безліч трагедій, віроломства і зруйнованих доль, що до цих пір все людство із сумом і гіркотою згадує про ті далекі події. Є суд історії. Вже майже досконально вивчені всі масштаби цієї згубної війни. Її причини, її наслідки. А у нашому календарі є немало дат, які нагадують нам про ті далекі роки. Кожне наше місто чи містечко, селище чи село пам’ятають про цю страшну війну. День визволення України від нацистських загарбників відзначається 28-го жовтня. У цей день ми приєднуємося до вшанування всіх, хто забезпечив це звільнення і низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності всім ветеранам, учасникам Другої світової війни. Уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога та складаємо глибоку шану солдатським вдовам, дітям війни, які допомагали піднімати Україну з руїн, згадуємо всіх, чиє життя забрала війна. Українці ніколи не забудуть про цю сторінку історії, про неймовірно страшну ціну, яку заплатив наш народ за право бути вільним. Ми завжди будемо пишатися подвигом борців за свободу Батьківщини.

Дата публікації: 08:00 28.10.2018