"Здорове харчування - запорука здоров`я"
\"Здорове харчування - запорука здоров`я\"

"Здорове харчування - запорука здоров`я"

З нагоди Всесвітнього Дня здорового харчування у закладах загальної середньої освіти селища пройшли пізнавальні тренінги

Здорове харчування — це не тільки добре самопочуття і позбавлення від багатьох недуг, міцна нервова система і нормалізація ваги, але й любов та повага до себе, це прагнення до здорового і тривалого життя.

16 - 17 жовтня у Нововодолазьких ліцеях №1, №2 та №3 для учнів 8 та 11 класів були проведені тренінги щодо системи здорового харчування та споживання корисних продуктів.

Ці заходи  провели методист Оксана Васильєва та інструктор Роман Ольховський Молодіжного інформаційно-комунікаційного ресурсного центру при відділі культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної ради.

Під час колективної роботи у класах школярі малювали плакати, розподіляли по категоріях продукти харчування,  які мають у своєму складі ті чи інші вітаміни, та робили їх презентацію.

Діти дізналися про здорове харчування та його значення у житті людини.

Альбом: ксюша
Дата публікації: 15:08 17.10.2018