16 - 17 жовтня 2018 року в Житомирській області за сприяння Міністерства молоді та спорту України, спільно з Управлінням національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської області державної адміністрації провели відбувся Всеукраїнський семінар «Сільський туризм: нові можливості молодіжного підприємництва на селі»

Мета заходу було сприяння розвитку молодіжного підприємництва, самозайнятості та ефективного просування молодих людей у підприємницьке середовищі.

Представниками Нововодолазької ОТГ на заході були: начальник молодіжного інформаційно-комунікаційного ресурсного центру при відділі культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної ради Сергій Щербина та інструктор Денис Ротач.

У перший день семінару, після офіційного відкриття заходу, всі учасники мали прекрасну можливість відвідати культурно-історичні пам’ятки Житомирщини. Це і огляд садиб «Кіт Баюн та Кривенька Качечка» та «Грінвуд» (с. Тетерівка), відвідування Корчацького костелу (с. Корчак), залишків Палацу Терещенків (с. Дениші), Тригірського Преображенського монастиря, Дуба Патріарха, скеледрома (с. Тригір’я – с. Дениші), музейного комплексу «Ремісничий двір», Народного музею з історії ремесел, музею «Чеські ремесла та технології на Волині», музею ХХ століття та музею «Світ дитинства» (м. Житомир).

Другий день семінару, який проходив у с. Городське, був не менш дивовижний та пізнавальний. Після лекційно-тренінгового заняття «Переваги сільського туризму. Як досягнути успіху у сільському туризмі», учасники відвідали садибу «Художника», садиби «Поліська хата», «Тетерівський Кіш», музей Трипільської культури. Також був проведений квест «Скарби Поліських садиб» та практична робота в групах: «Власний бізнес в сільському туризмі».

По закінченню дводенного семінару, заступник Міністра молоді та спорту України Олександр Ярема вручив всім учасникам сертифікати про участь у Всеукраїнському семінарі: «Сільський туризм: нові можливості молодіжного підприємництва на селі».

Надзвичайно цікавий, пізнавальний та потужний семінар дасть можливість для подальшої розробки та впровадження зеленого туризму на території Нововодолазької ОТГ. Наші культурно-історичні пам’ятки – це історичні перлинки нашої громади, які повинні бути побачені населенням краю та наших гостей. Нам є чим пишатися!

Альбом: Всеукраїнський семінар: «Сільський туризм: нові можливості молодіжного підприємництва на селі»
Дата публікації: 14:11 19.10.2018