Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята — Дня автомобіліста та дорожника!

Привітання Нововодолазького селищного голови Олександра Єсіна

Дорогі працівники автомобільного транспорту і дорожнього господарства! Так уже склалося, що без автомобілів зараз не можливо уявити наше життя. Автомобільний транспорт є найважливішою системою життєзабезпечення будь-якого населеного пункту, незалежно від кількості проживаючих у ньому мешканців.  І це професійне свято – ще один привід для нас висловити слова вдячності за вашу працю.
Щиро вітаю з Днем автомобіліста всіх, чиє життя пов'язане з дорогою: водіїв, ремонтних робітників, диспетчерів, кондукторів, інженерно-технічних працівників, керівників підприємств і підрозділів автомобільного транспорту, приватних підприємців, зайнятих автомобільним бізнесом.

Щиро бажаю усім вам щастя, добробуту, нових трудових здобутків, невичерпної енергії, міцного здоров’я, успішної та безаварійної роботи! Нехай дорога буде легкою, автомобіль - міцним, а вдома завжди чекають рідні та близькі!

З повагою,

Нововодолазький селищний голова Олександр Єсін