Вітання із днем залізничника

Привітання Нововодолазького селищного голови Олександра Єсіна

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем залізничника!
Галузь, в якій ви працюєте, посідає важливе місце в економіці України, сприяє розвитку усіх галузей господарства та задовольняє потреби кожного громадянина у перевезеннях.
Завдяки вашій професійній майстерності та наполегливій праці відбуваються позитивні зміни в роботі залізничного транспорту держави. Активно оновлюється рухомий склад, впроваджуються нові технології пасажирських та вантажних перевезень, які орієнтовані на європейські норми і стандарти, що забезпечує входження наших сталевих магістралей до системи міжнародних транспортних коридорів.
Сьогодні у колективах підприємств залізничного транспорту працює багато справжніх майстрів своєї справи, які у свята й будні, вдень і вночі забезпечують чітке функціонування залізничних артерій.
Впевнений, що ваша клопітка, цілеспрямована праця і в подальшому сприятиме зміцненню економіки України і завжди матиме високий авторитет серед населення країни.
Бажаю всьому численному колективу залізничників міцного здоров’я і добробуту, миру і щастя, оптимізму і злагоди, нових професійних здобутків на благо нашої Батьківщини - України.
Нехай на всіх життєвих і професійних перехрестях вас супроводжує тільки зелене світло.

З повагою,

Нововодолазький селищний голова Олександр Єсін