Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!

Привітання Нововодолазького селищного голови Олександра Єсіна

Щиро вітаю вас із професійним святом!

У цей день ми вшановуємо тих, хто відроджує духовні скарби нашого краю, дбає про культурний розвій держави, займається аматорською творчістю.

Багата талантами наша нововодолазька громада, наші земляки володіють вагомим творчим потенціалом, який  втілюють у життя працівники культури та аматори народного мистецтва. Їхня самовіддана творча праця  вражає своєю неповторністю, яскравим колоритом, різносторонністю репертуару, невичерпною енергією.

Дякуючи щоденній праці клубних працівників, викладачів спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, бібліотекарів, фахівців музейної справи, невтомно плекаються джерела духовності, правди і краси. Тому ставлення до працівників культури – це індикатор суспільного благополуччя. Адже культура робить людину особистістю, незримою силою вона формує спільність у громадах, робить нас неповторними, несхожими на інших.

Тож від усієї душі вдячний вам за сумлінне служіння благородній справі збереження і розвитку української культури – становлення української держави, невтомний творчий пошук, завдяки якому звершуються великі діяння.

Здоров’я, добра, благополуччя вам і вашим сім’ям, реалізації творчих проектів і невичерпної наснаги! Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

Зі святом вас!

З повагою,