Шановні мешканці Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади!
Шановні мешканці Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади!

Шановні мешканці Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади!

З 1 листопада 2018 року відкрито голосування за проекти Бюджету участі (громадського бюджету) Нововодолазької селищної ОТГ, яке триватиме до 18 листопада 2018 року.

Проголосувати може кожен мешканець Нововодолазької громади, який досяг 14-річного віку:

Електронним способом: за посиланням у розділі «Бюджет участі» на офіційному веб-сайті Нововодолазької селищної ОТГ або безпосередньо на платформі Бюджету участі https://vodolaga-budget.e-dem.in.ua/#/;

Паперовим способом:

- по старостинських округах громади: у офісах старост;

- у смт Нова Водолага: у міській та дитячій бібліотеках.

Окрім того, скринька для голосування розміщена у фойє на першому поверсі Нововодолазької селищної ради.

Нагадуємо, що кожен мешканець громади має три глоси та може проголосувати за три різні проекти.

За консультацією можна звернутися до відділу економічного розвитку та інвестицій селищної ради, за адресою: смт Нова Водолага, вул. Донця Григорія, 14, перший поверх.

Переглядів: 725
Дата публікації: 08:34 01.11.2018
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>