Довгоочікувана газифікація с. Бахметівка (оновлено)

В с. Бахметівка урочисто відкрили нову гілку газопроводу

Сьогодні з робочим візитом до нашої Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади завітав заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Анатолій Бабічев.

Анатолій Валерійович прибув до нас для проведення низки урочистих заходів.

Одним із них є урочисте введення в експлуатацію підводного газопроводу для мешканців с. Бахметівка та с.Стара Водолага.

Також на офіційному відкритті газової гілки були присутні: голова Нововодолазької районної державної адміністрації Роман Мерзлікін, Нововодолазький селищний голова Олександр Єсін та староста Староводолазького старостинського округу Оксана Хихля.

Запалити символічний факел з блакитним паливом та офіційно ввести в експлуатацію газопровід запросили Анатолія Бабічева.

Саме завдяки небайдужості керівництва області, Нововодолазького селищного голови та ініціативності громадян справу вдалося довести до логічного завершення та провести газ, на який мешканці с.Бахметівка чекали довгих 13 років.

Альбом: бахметівка
Дата публікації: 14:02 01.11.2018