Нова спецтехніка для ефективної роботи з благоустрою громади
Нова спецтехніка для ефективної роботи з благоустрою громади

Поділитися новиною:

Нова спецтехніка для ефективної роботи з благоустрою громади

Урочисте вручення ключів від нової спеціалізованої комунальної техніки

Того ж дня заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Анатолій Бабічев взяв участь і ще у одній приємній події. На головній площі селища відбулося урочисте вручення ключів від нової спецтехніки водіям відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, траспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної ради. Слід зазначити, що останнім часом сталося вагоме поповнення машинно-тракторного парку. Нові  автомобілі і трактори будуть задіяні під час розчищення снігу, розкидання піску на дорогах під час ожеледиці і на інших роботах по благоустрою території громади.

 

Додаткова інформація:

Харківська обласна державна адміністрація

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/1704 | Переглядів: 604Дата публікації: 14:08 01.11.2018
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих