Інклюзивна освіта в громаді
Інклюзивна освіта в громаді

Інклюзивна освіта в громаді

Анатолій Бабічев перевірив хід підготовки інклюзивного центру, який найближчим часом буде введений в експлуатацію

Сьогодні Анатолій Бабічев відвідав Комунальну установу "Інклюзивно-ресурсний центр" Нововодолазької селищної ради та проінспектував хід підготовки центру для введення його в експлуатацію. 

Він поспілкувався з працівниками центру, щодо планів подальшої роботи та перспектив його розвитку.

У нашому центрі працюють психолог, логопед, реабілітолог та дефектолог, які надають комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини, послуги із супроводу дітей з особливими освітніми потребами (за станом здоров'я, з високим рівнем здібностей, які опинилися у складних життєвих обставинах та ін.).

Наразі, у інклюзивному центрі обслуговуються 85 дітей по медичним показникам та інші категорії дітей віком від 2-18 років.

Анатолій Валерійович зазначив, що наш "Інклюзивно-ресурсний центр"  є одним із найкращих у Харківській області.

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Переглядів: 551
Дата публікації: 14:27 01.11.2018
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>