Інклюзивна освіта в громаді
Інклюзивна освіта в громаді

Поділитися новиною:

Інклюзивна освіта в громаді

Анатолій Бабічев перевірив хід підготовки інклюзивного центру, який найближчим часом буде введений в експлуатацію

Сьогодні Анатолій Бабічев відвідав Комунальну установу "Інклюзивно-ресурсний центр" Нововодолазької селищної ради та проінспектував хід підготовки центру для введення його в експлуатацію. 

Він поспілкувався з працівниками центру, щодо планів подальшої роботи та перспектив його розвитку.

У нашому центрі працюють психолог, логопед, реабілітолог та дефектолог, які надають комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини, послуги із супроводу дітей з особливими освітніми потребами (за станом здоров'я, з високим рівнем здібностей, які опинилися у складних життєвих обставинах та ін.).

Наразі, у інклюзивному центрі обслуговуються 85 дітей по медичним показникам та інші категорії дітей віком від 2-18 років.

Анатолій Валерійович зазначив, що наш "Інклюзивно-ресурсний центр"  є одним із найкращих у Харківській області.

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/1705 | Переглядів: 431Дата публікації: 14:27 01.11.2018
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих