Екскурсія до Шарівського палацу
Екскурсія до Шарівського палацу

Екскурсія до Шарівського палацу

З нагоди професійного свята – Дня працівників соціальної сфери Нововодолазький селищний голова Олександр Сергійович Єсін організував екскурсію до Шарівського палацу

 Із великим задоволенням соціальні працівники територіального центру соціального обслуговування  Нововодолазької селищної ради та  медичні працівники КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги" відвідали архітектурний комплекс  Шарівський парк. Воно відоме в основному мальовничими куточками природи, чистим і свіжим повітрям і одним із найкрасивіших палацово-паркових комплексів України.

Додому ми всі поверталися  в чудовому настрої і з прекрасними враженнями від цікавої і захоплюючої поїздки.

Директор територіального центру соціального

обслуговування (надання соціальних послуг)

Нововодолазької селищної ради

Офелія Алієва

 

 

 

Альбом: шаровка
Альбом: шаровка
Альбом: шаровка
Альбом: шаровка
Альбом: шаровка
Альбом: шаровка
Переглядів: 684
Дата публікації: 16:31 05.11.2018
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>