«Моя маленька Батьківщина - найкраще місце на землі»
«Моя маленька Батьківщина - найкраще місце на землі»

Поділитися новиною:

«Моя маленька Батьківщина - найкраще місце на землі»

Уже стало доброю традицією збиратися великою сільською родиною в КЗ «СБК с. Ордівка», Нововодолазької селищної ради, щоб відзначити величне свято - День села, саме восени: закінчуються польові роботи, а відтак – можна відпочити і селянам, котрі з ранку до ночі тяжко працювали всю весну та літо

Село моє, для мене ти рідніше,

Дорожче ти мені за землі всі,

Бо ти даруєш і любов і ніжність,

Твоїй вклонятимусь завжди красі.

     Святкування Дня села символізує любов до рідного краю, до його колишніх і нинішніх героїв,  його історії та культури. Притаманні пращурам мужність, працелюбність, оптимізм, віра в добро і справедливість, багато в чому сприяли зростанню та розвитку маленької Батьківщини. Ордівський старостинський округ №4 включає в себе три села: Ордівка, Нова Мерефа, Щебетуни. Село Ордівка засноване у XVІІІ столітті. Його назва свідчить про етимологію татарського походження. Слово «орда» у перекладі з давньої тюркської мови означає «табір», «військо». Заселені села були  переселенцями з правого берегу Дніпра, Південної Київщини, Обухівського району, на що вказують прізвища мешканців- Барабаш, Ступак, Трипілка. Це була третя і остання хвиля переселенців з Правобережної України, що тікали під час Руїни, від ляхів і татар.

   Села наші красиві і квітучі. Але справжньою їх окрасою є люди.  Вони працьовиті, мудрі  і наполегливі, завдяки їх мозолястим рукам живе наше рідне село.

У номінації «Трудящі руки на золотій ниві» подяками Нововодолазького селищного голови О.С.Єсіна за високий професіоналізм, сумлінну плідну працю, вагомий внесок у розвиток громади та з нагоди Дня села  були нагороджені: Олександр Іванович Шиленко, голова фермерського господарства, Олег Анатолійович Нестеренко, керівник приватного підприємства «Агро-Новоселівка-2009»; Владислав Анатолійович Бутенко, керівник приватного сільськогосподарського  підприємства «Нове життя» ; Валентина Михайлівна Манн, голова фермерського господарства.

Люди наші скромні і працьовиті. Вони не звикли до слави, але їх щоденна праця, життя – то джерело людської мудрості і самовідданості. Немало добрих слів можемо сказати про своїх земляків. Прикладом такої самовідданості є працівники пошти - Валентина Зотівна Мінько та Лідія Яківна Євдокименко.

А ще багатий наш округ на квіти. Буяють вони різнобарв’ям, село з весни до глибокої осені потопає в різноманітних кольорах. Квіти скрізь: біля осель, в палісадниках, а найкращі, найяскравіші клумби  – біля будинку Анни Анатоліївни Тафінцевої. Адже біля її будинку не тільки гарні  квіти, а й чарівний замок з казковими героями, вишукана гойдалка неподалік від невеликого, але дуже гарного фонтана та багато  іншого. І  у всьому цьому  відчуваються дбайливі руки – любов і натхнення прекрасної господині, жінки – трудівниці.

Добра слава  про жителів наших сіл поширюється далеко за їх межами. І сьогодні поведемо мову про людей, які живуть мріями, справами рідного села, люди, які віддають свою душу, своє уміння, талант та енергію для того, щоб незважаючи на всі проблеми і негаразди, які існують в нашому житті, зробити наше село кращим! Ці люди були відзначені подяками Нововодолазького селищного голови О.С.Єсіна за вагомий внесок у вихованні підростаючого покоління та з нагоди Дня села.

Особливо хочеться розповісти про сім’ю, яка має велике серце та добру душу! Костенець Костантин Юрійович та Пілюгіна Олена Вікторівна в 2018 році створили дитячий будинок сімейного типу   і тепер всю свою ласку і батьківську безмежну любов віддають вже своїм дітям, а їх у них шестеро!

На жаль,  нині так повелося, що в сучасній родині зростає одна-дві дитини. Не часто зустрінеш багатодітну родину. А у нашому селі є зразкова сім’я, яка подає приклад невичерпного материнського тепла та батьківської безмежної турботи. Павло Олександрович та Тетяна Анатоліївна Шиленки,  у своєму квітнику мають справжній чарівний букет із семи квітів, а  нещодавно у них народився синочок! Також у 2018 році  у Юлії Миколаївни та  Миколи Миколайовича Іскри 9 липня 2018 року народився син Артем.

На Дні села порадував глядачів виступ діток Ордівського закладу дошкільної освіти, які у своїх таночках кружляли. мов метелики. Чарівні голоси мають дівчата Діана Карбань та Валерія Орда  і учасники дитячого колективу «Славія». А виступи дорослих учасників художньої самодіяльності гуртів «Мальви», «Барви» та «Аквамарин» надихали на позитив та відчуття того, що українська пісня відроджується в селі.

 Повеселили  глядачів жартом та усмішкою кумоньки - Марія Федорівна Закернична,  Ірина Миколаївна Акімова, Татяна Миколаївна Мельничук та Світлана Олексіївна Фоменко. Гуморески у виконанні Дмитра Чистякова  також викликали бурю сміху та оплесків.

Справжньою прикрасою нашого свята став виступ учасника чоловічого хору ветеранів   Віктора Івановича Задорожнього. Пісні у його виконанні всі слухали, затамувавши подих.

Так хочеться, щоб село наше розквітало  завжди,  щоб дзвеніла тут пісня крилата, гули новосілля, весілля і радості й щастя було багато. Щоб кожному  усміхалася доля, Господь дарував наснагу і сили, щоб проживали  у дружньому колі і  працею славились наші родини.

  Людмила Беліба,

староста Ордівського старорстинського округу

 

 

 

Альбом: ордівка
Альбом: ордівка
Альбом: ордівка
Альбом: ордівка
Альбом: ордівка
Альбом: ордівка
Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/1714 | Переглядів: 420Дата публікації: 16:14 05.11.2018
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих