«Моя маленька Батьківщина - найкраще місце на землі»
«Моя маленька Батьківщина - найкраще місце на землі»

«Моя маленька Батьківщина - найкраще місце на землі»

Уже стало доброю традицією збиратися великою сільською родиною в КЗ «СБК с. Ордівка», Нововодолазької селищної ради, щоб відзначити величне свято - День села, саме восени: закінчуються польові роботи, а відтак – можна відпочити і селянам, котрі з ранку до ночі тяжко працювали всю весну та літо

Село моє, для мене ти рідніше,

Дорожче ти мені за землі всі,

Бо ти даруєш і любов і ніжність,

Твоїй вклонятимусь завжди красі.

     Святкування Дня села символізує любов до рідного краю, до його колишніх і нинішніх героїв,  його історії та культури. Притаманні пращурам мужність, працелюбність, оптимізм, віра в добро і справедливість, багато в чому сприяли зростанню та розвитку маленької Батьківщини. Ордівський старостинський округ №4 включає в себе три села: Ордівка, Нова Мерефа, Щебетуни. Село Ордівка засноване у XVІІІ столітті. Його назва свідчить про етимологію татарського походження. Слово «орда» у перекладі з давньої тюркської мови означає «табір», «військо». Заселені села були  переселенцями з правого берегу Дніпра, Південної Київщини, Обухівського району, на що вказують прізвища мешканців- Барабаш, Ступак, Трипілка. Це була третя і остання хвиля переселенців з Правобережної України, що тікали під час Руїни, від ляхів і татар.

   Села наші красиві і квітучі. Але справжньою їх окрасою є люди.  Вони працьовиті, мудрі  і наполегливі, завдяки їх мозолястим рукам живе наше рідне село.

У номінації «Трудящі руки на золотій ниві» подяками Нововодолазького селищного голови О.С.Єсіна за високий професіоналізм, сумлінну плідну працю, вагомий внесок у розвиток громади та з нагоди Дня села  були нагороджені: Олександр Іванович Шиленко, голова фермерського господарства, Олег Анатолійович Нестеренко, керівник приватного підприємства «Агро-Новоселівка-2009»; Владислав Анатолійович Бутенко, керівник приватного сільськогосподарського  підприємства «Нове життя» ; Валентина Михайлівна Манн, голова фермерського господарства.

Люди наші скромні і працьовиті. Вони не звикли до слави, але їх щоденна праця, життя – то джерело людської мудрості і самовідданості. Немало добрих слів можемо сказати про своїх земляків. Прикладом такої самовідданості є працівники пошти - Валентина Зотівна Мінько та Лідія Яківна Євдокименко.

А ще багатий наш округ на квіти. Буяють вони різнобарв’ям, село з весни до глибокої осені потопає в різноманітних кольорах. Квіти скрізь: біля осель, в палісадниках, а найкращі, найяскравіші клумби  – біля будинку Анни Анатоліївни Тафінцевої. Адже біля її будинку не тільки гарні  квіти, а й чарівний замок з казковими героями, вишукана гойдалка неподалік від невеликого, але дуже гарного фонтана та багато  іншого. І  у всьому цьому  відчуваються дбайливі руки – любов і натхнення прекрасної господині, жінки – трудівниці.

Добра слава  про жителів наших сіл поширюється далеко за їх межами. І сьогодні поведемо мову про людей, які живуть мріями, справами рідного села, люди, які віддають свою душу, своє уміння, талант та енергію для того, щоб незважаючи на всі проблеми і негаразди, які існують в нашому житті, зробити наше село кращим! Ці люди були відзначені подяками Нововодолазького селищного голови О.С.Єсіна за вагомий внесок у вихованні підростаючого покоління та з нагоди Дня села.

Особливо хочеться розповісти про сім’ю, яка має велике серце та добру душу! Костенець Костантин Юрійович та Пілюгіна Олена Вікторівна в 2018 році створили дитячий будинок сімейного типу   і тепер всю свою ласку і батьківську безмежну любов віддають вже своїм дітям, а їх у них шестеро!

На жаль,  нині так повелося, що в сучасній родині зростає одна-дві дитини. Не часто зустрінеш багатодітну родину. А у нашому селі є зразкова сім’я, яка подає приклад невичерпного материнського тепла та батьківської безмежної турботи. Павло Олександрович та Тетяна Анатоліївна Шиленки,  у своєму квітнику мають справжній чарівний букет із семи квітів, а  нещодавно у них народився синочок! Також у 2018 році  у Юлії Миколаївни та  Миколи Миколайовича Іскри 9 липня 2018 року народився син Артем.

На Дні села порадував глядачів виступ діток Ордівського закладу дошкільної освіти, які у своїх таночках кружляли. мов метелики. Чарівні голоси мають дівчата Діана Карбань та Валерія Орда  і учасники дитячого колективу «Славія». А виступи дорослих учасників художньої самодіяльності гуртів «Мальви», «Барви» та «Аквамарин» надихали на позитив та відчуття того, що українська пісня відроджується в селі.

 Повеселили  глядачів жартом та усмішкою кумоньки - Марія Федорівна Закернична,  Ірина Миколаївна Акімова, Татяна Миколаївна Мельничук та Світлана Олексіївна Фоменко. Гуморески у виконанні Дмитра Чистякова  також викликали бурю сміху та оплесків.

Справжньою прикрасою нашого свята став виступ учасника чоловічого хору ветеранів   Віктора Івановича Задорожнього. Пісні у його виконанні всі слухали, затамувавши подих.

Так хочеться, щоб село наше розквітало  завжди,  щоб дзвеніла тут пісня крилата, гули новосілля, весілля і радості й щастя було багато. Щоб кожному  усміхалася доля, Господь дарував наснагу і сили, щоб проживали  у дружньому колі і  працею славились наші родини.

  Людмила Беліба,

староста Ордівського старорстинського округу

 

 

 

Альбом: ордівка
Альбом: ордівка
Альбом: ордівка
Альбом: ордівка
Альбом: ордівка
Альбом: ордівка
Переглядів: 623
Дата публікації: 16:14 05.11.2018
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>