Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва: нагородження кращих
Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва: нагородження кращих

Поділитися новиною:

Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва: нагородження кращих

9 листопада у Харківській обласній філармонії відбувся святковий захід з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва, на якому керівництво області відзначило кращих професіоналів цієї галузі

Від імені голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної усіх присутніх у залі щиро привітав її заступник Анатолій Бабічев: «Харківщина завжди була центром культури та мистецтва в Україні. І сьогодні ми робимо все, щоб так було і надалі. Команда керівника області Юлії Світличної підтримує сферу культури Харківщини не словом, а на ділі. Сьогодні значні кошти спрямовуються на підтримку та розвиток закладів культури в районах. Ремонтуємо дуже багато будинків культури, сільських клубів, музичні школи. Я щиро вітаю усіх працівників культури та аматорів народного мистецтва із професійним святом і вдячний кожному за безцінний внесок у культурну сферу Харківщини», - сказав заступник голови ХОДА.

Після урочистих привітань з нагоди свята на сцену запросили кращих працівників, щоб відзначити їх почесними грамотами та дипломами. Серед  них була нагороджена і директорка КЗ «Нововодолазький селищний Будинок культури с. Новоселівка» Нововодолазької селищної ради Лідія Іванівна Ярошенко. Це жінка – приклад того, що немає нічого неможливого. Тим більше, коли ти дійсно знаходишся на своєму місці, піклуєшся про своє оточення і займаєшся улюбленою справою у своєму житті – «народжувати та плекати таланти». Після чого розпочався святковий концерт за участю артистів Харківщини.

 

Альбом: Нагородження
Альбом: Нагородження
Альбом: Нагородження
Альбом: Нагородження
Альбом: Нагородження
Альбом: Нагородження
Альбом: Нагородження
Альбом: Нагородження
Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/1741 | Переглядів: 352Дата публікації: 16:04 12.11.2018
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих