Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва: нагородження кращих
Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва: нагородження кращих

Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва: нагородження кращих

9 листопада у Харківській обласній філармонії відбувся святковий захід з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва, на якому керівництво області відзначило кращих професіоналів цієї галузі

Від імені голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної усіх присутніх у залі щиро привітав її заступник Анатолій Бабічев: «Харківщина завжди була центром культури та мистецтва в Україні. І сьогодні ми робимо все, щоб так було і надалі. Команда керівника області Юлії Світличної підтримує сферу культури Харківщини не словом, а на ділі. Сьогодні значні кошти спрямовуються на підтримку та розвиток закладів культури в районах. Ремонтуємо дуже багато будинків культури, сільських клубів, музичні школи. Я щиро вітаю усіх працівників культури та аматорів народного мистецтва із професійним святом і вдячний кожному за безцінний внесок у культурну сферу Харківщини», - сказав заступник голови ХОДА.

Після урочистих привітань з нагоди свята на сцену запросили кращих працівників, щоб відзначити їх почесними грамотами та дипломами. Серед  них була нагороджена і директорка КЗ «Нововодолазький селищний Будинок культури с. Новоселівка» Нововодолазької селищної ради Лідія Іванівна Ярошенко. Це жінка – приклад того, що немає нічого неможливого. Тим більше, коли ти дійсно знаходишся на своєму місці, піклуєшся про своє оточення і займаєшся улюбленою справою у своєму житті – «народжувати та плекати таланти». Після чого розпочався святковий концерт за участю артистів Харківщини.

 

Альбом: Нагородження
Альбом: Нагородження
Альбом: Нагородження
Альбом: Нагородження
Альбом: Нагородження
Альбом: Нагородження
Альбом: Нагородження
Альбом: Нагородження
Переглядів: 487
Дата публікації: 16:04 12.11.2018
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>