«Форум старост»
«Форум старост»

«Форум старост»

Днями у м. Київ відбулася робоча зустріч щодо подальшого розвитку online-ресурсу «Форум старост»

Учасники зустрічі, а це експерти з комунікації Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO, модератор  online-ресурсу «Форум старост», керівник Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO, представник прес-служби Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та староста Пирогівського старостинського округу Полтавської області, староста смт Ірдинь Черкаської області та представниця від Нововодолазької ОТГ - староста Знам’янського старостинського округу № 1 Наталія Сергіївна Мантула обговорили питання подальшого розвитку та вдосконалення online-ресурсу «Форум старост». Також були розглянуті проблеми, з якими наразі зустрічаються старости у своїй діяльності.

 

Альбом: «Форум старост»
Альбом: «Форум старост»
Альбом: «Форум старост»
Альбом: «Форум старост»
Переглядів: 341
Дата публікації: 09:47 14.11.2018
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>