«Форум старост»

Днями у м. Київ відбулася робоча зустріч щодо подальшого розвитку online-ресурсу «Форум старост»

Учасники зустрічі, а це експерти з комунікації Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO, модератор  online-ресурсу «Форум старост», керівник Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO, представник прес-служби Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та староста Пирогівського старостинського округу Полтавської області, староста смт Ірдинь Черкаської області та представниця від Нововодолазької ОТГ - староста Знам’янського старостинського округу № 1 Наталія Сергіївна Мантула обговорили питання подальшого розвитку та вдосконалення online-ресурсу «Форум старост». Також були розглянуті проблеми, з якими наразі зустрічаються старости у своїй діяльності.

Альбом: «Форум старост»
Дата публікації: 09:47 14.11.2018