«У їхніх серцях жила Україна»

«У їхніх серцях жила Україна»

21 листопада - День гідності та свободи України

День гідності та свободи в Україні можна ще назвати – річницею Євромайдану. Всі ми знаємо, які трагічні події лягли в основу встановлення настільки важливої дати в нашій країні.

День гідності та свободи з'явився в честь двох революцій, що були найважливішими в сучасній історії України: перша революція відбулася в 2004 році і називається "Помаранчевою". Друга революція сталася взимку 2013-2014 років і отримала назву "Революція Гідності", також її називають "Евромайданом".

Якщо вірити офіційним даним, то за час "Євромайдану" загинуло 123 людини, а пропало безвісти – 27. Саме цих людей називають "Небесною сотнею". І щороку, 21 листопада в День гідності і свободи люди вшановують Героїв Майдану, які віддали життя за свою країну, за захист прав і свобод людини.

День гідності і свободи не просто чергова подія в нашому календарі, воно є твердженням ідеалів свободи і демократії, пошаною тих, хто віддав своє життя, захищаючи інтереси громадян України.

Альбом: «У їхніх серцях жила Україна»
Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/1776 | Переглядів: 209Дата публікації: 08:00 21.11.2018