"Сонячні барви"
\"Сонячні барви\"

"Сонячні барви"

Щороку друга неділя жовтня є професійним святом всіх тих, хто впевнено тримає у своїх руках пензлі та олівці – День художника

Цього року сама природа подбала, аби свято вдалося на славу і вперше цей традиційний для учнів образотворчого відділення дитячої школи мистецтв захід, був проведений на пленері.

Юні художники та їхні викладачі Є.О. Козерод та К.М. Дігтяр, виконуючи завдання в різних техніках та з різноманітними матеріалами, намагалися створити свою казкову країну. І це їм вдалося на славу, адже за невеликий проміжок часу подвір’я школи перетворилося на Диво-країну. Діти з захопленням малювали, ліпили, робили аплікації з паперу та природних матеріалів. А по завершенню цього чудового дійства кожен учасник отримав невеличкий подаруночок.

І на цьому заходи не закінчилися і вже за декілька днів, а саме 27 жовтня 2018 року на юних художників чекала поїздка до Харківського художнього музею за нагородами. 17 учнів з відділення образотворчого мистецтва брали участь в обласному конкурсі «Харківські дворики». З них Андрій Дарій  став Лауреатом у своїй віковій категорії, а Олександр Володін  переміг в номінації «Журі аплодує». Вітаємо наших учнів та бажаємо їм невичерпної наснаги та нових цікавих ідей!

Є. Козерод, заступник

директора з навчально-виховної роботи

 

 

Альбом: Сонячні барви
Альбом: Сонячні барви
Альбом: Сонячні барви
Альбом: Сонячні барви
Альбом: Сонячні барви
Альбом: Сонячні барви
Переглядів: 435
Дата публікації: 10:42 20.11.2018
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>