"Сонячні барви"
\"Сонячні барви\"

Поділитися новиною:

"Сонячні барви"

Щороку друга неділя жовтня є професійним святом всіх тих, хто впевнено тримає у своїх руках пензлі та олівці – День художника

Цього року сама природа подбала, аби свято вдалося на славу і вперше цей традиційний для учнів образотворчого відділення дитячої школи мистецтв захід, був проведений на пленері.

Юні художники та їхні викладачі Є.О. Козерод та К.М. Дігтяр, виконуючи завдання в різних техніках та з різноманітними матеріалами, намагалися створити свою казкову країну. І це їм вдалося на славу, адже за невеликий проміжок часу подвір’я школи перетворилося на Диво-країну. Діти з захопленням малювали, ліпили, робили аплікації з паперу та природних матеріалів. А по завершенню цього чудового дійства кожен учасник отримав невеличкий подаруночок.

І на цьому заходи не закінчилися і вже за декілька днів, а саме 27 жовтня 2018 року на юних художників чекала поїздка до Харківського художнього музею за нагородами. 17 учнів з відділення образотворчого мистецтва брали участь в обласному конкурсі «Харківські дворики». З них Андрій Дарій  став Лауреатом у своїй віковій категорії, а Олександр Володін  переміг в номінації «Журі аплодує». Вітаємо наших учнів та бажаємо їм невичерпної наснаги та нових цікавих ідей!

Є. Козерод, заступник

директора з навчально-виховної роботи

 

 

Альбом: Сонячні барви
Альбом: Сонячні барви
Альбом: Сонячні барви
Альбом: Сонячні барви
Альбом: Сонячні барви
Альбом: Сонячні барви
Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/1783 | Переглядів: 310Дата публікації: 10:42 20.11.2018
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих