"Сонячні барви"
\"Сонячні барви\"

"Сонячні барви"

Щороку друга неділя жовтня є професійним святом всіх тих, хто впевнено тримає у своїх руках пензлі та олівці – День художника

Цього року сама природа подбала, аби свято вдалося на славу і вперше цей традиційний для учнів образотворчого відділення дитячої школи мистецтв захід, був проведений на пленері.

Юні художники та їхні викладачі Є.О. Козерод та К.М. Дігтяр, виконуючи завдання в різних техніках та з різноманітними матеріалами, намагалися створити свою казкову країну. І це їм вдалося на славу, адже за невеликий проміжок часу подвір’я школи перетворилося на Диво-країну. Діти з захопленням малювали, ліпили, робили аплікації з паперу та природних матеріалів. А по завершенню цього чудового дійства кожен учасник отримав невеличкий подаруночок.

І на цьому заходи не закінчилися і вже за декілька днів, а саме 27 жовтня 2018 року на юних художників чекала поїздка до Харківського художнього музею за нагородами. 17 учнів з відділення образотворчого мистецтва брали участь в обласному конкурсі «Харківські дворики». З них Андрій Дарій  став Лауреатом у своїй віковій категорії, а Олександр Володін  переміг в номінації «Журі аплодує». Вітаємо наших учнів та бажаємо їм невичерпної наснаги та нових цікавих ідей!

Є. Козерод, заступник

директора з навчально-виховної роботи

Альбом: Сонячні барви
Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/1783 | Переглядів: 310Дата публікації: 10:42 20.11.2018