Відкриття меморіального знаку «Пам'яті жертв голодомору»!
Відкриття меморіального знаку «Пам\

Відкриття меморіального знаку «Пам'яті жертв голодомору»!

25 листопада у селі Знам’янка з нагоди 85-ї річниці вшанування пам’яті жертв голодоморів відбулося відкриття меморіального знаку

Розділити цю урочисту мить до знам’янців  прибули:  Нововодолазький селищний голова Олександр Єсін, заступник селищного голови з питань розвитку територій громади Віталій Столяренко, староста Новоселівського старостинського округу Вячеслав Бирка. У відкритті меморіального знаку також взяли участь староста Знам'янського старостинського округу Наталя Мантула, небайдужі мешканці с. Зна'мянка та гості з навколишніх сіл.

Меморіальний знак «Пам`яті жертв Голодомору 1932-33 рр.» відкрили на території храму в честь Ікони Божої Матері "Знаменіє". Його настоятель отець Ігор провів освячення та поминальну панахиду.

У народі говорять, що  людина живе доти, доки про неї пам’ятають. Нехай же наша пам’ять про жертв  голодомору буде вічною.

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Переглядів: 302
Дата публікації: 08:39 26.11.2018
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>