Відкриття меморіального знаку «Пам'яті жертв голодомору»!
Відкриття меморіального знаку «Пам\

Поділитися новиною:

Відкриття меморіального знаку «Пам'яті жертв голодомору»!

25 листопада у селі Знам’янка з нагоди 85-ї річниці вшанування пам’яті жертв голодоморів відбулося відкриття меморіального знаку

Розділити цю урочисту мить до знам’янців  прибули:  Нововодолазький селищний голова Олександр Єсін, заступник селищного голови з питань розвитку територій громади Віталій Столяренко, староста Новоселівського старостинського округу Вячеслав Бирка. У відкритті меморіального знаку також взяли участь староста Знам'янського старостинського округу Наталя Мантула, небайдужі мешканці с. Зна'мянка та гості з навколишніх сіл.

Меморіальний знак «Пам`яті жертв Голодомору 1932-33 рр.» відкрили на території храму в честь Ікони Божої Матері "Знаменіє". Його настоятель отець Ігор провів освячення та поминальну панахиду.

У народі говорять, що  людина живе доти, доки про неї пам’ятають. Нехай же наша пам’ять про жертв  голодомору буде вічною.

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/1807 | Переглядів: 236Дата публікації: 08:39 26.11.2018
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих