«EURO FOLK – Харків 2018»
«EURO FOLK – Харків 2018»

Поділитися новиною:

«EURO FOLK – Харків 2018»

З 24 по 25 листопада 2018 року у м. Харкові проходив І Національний Чемпіонат України з фольклору «EURO FOLK – Харків 2018», в якому взяли участь 67 фольклорних колективів та майстрів декоративно-прикладного мистецтва з різних куточків України

Основна мета даного фестивалю - популяризація традиційних народних мистецтв, підтримка розмаїття основних традиційних цінностей та ідентичності різних національностей.

Нововодолазьку ОТГна фестивалі представили працівники закладів культури Нововодолазької селищної ради: Я.С.Гребіник, художній керівник КЗ «Сільський Будинок культури с. Сосонівка», Н.О.Карбань, директор КЗ «Сільський Будинок культури с. Ордівка», Л.В.Воровік, керівник гуртка КЗ «Нововодолазький селищний Будинок культури с. Новоселівка», В.О.Сердюк, завідуюча Сосонівською бібліотекою-філією.

Майстринями були представлені картини в техніці ізоніть, картини акриловими  фарбами, живопис на полотні, портрети, роботи в техніці квілінг.

За професійність, за розвиток декоративно-прикладного мистецтва майстрині були удостоєні звання лауреата 1-го ступеню на І Національному Чемпіонаті України з  фольклору «EURO FOLK – Харків 2018».

 

 

 

 

 

 

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/1808 | Переглядів: 552Дата публікації: 10:25 27.11.2018
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих