«EURO FOLK – Харків 2018»

«EURO FOLK – Харків 2018»

З 24 по 25 листопада 2018 року у м. Харкові проходив І Національний Чемпіонат України з фольклору «EURO FOLK – Харків 2018», в якому взяли участь 67 фольклорних колективів та майстрів декоративно-прикладного мистецтва з різних куточків України

Основна мета даного фестивалю - популяризація традиційних народних мистецтв, підтримка розмаїття основних традиційних цінностей та ідентичності різних національностей.

Нововодолазьку ОТГна фестивалі представили працівники закладів культури Нововодолазької селищної ради: Я.С.Гребіник, художній керівник КЗ «Сільський Будинок культури с. Сосонівка», Н.О.Карбань, директор КЗ «Сільський Будинок культури с. Ордівка», Л.В.Воровік, керівник гуртка КЗ «Нововодолазький селищний Будинок культури с. Новоселівка», В.О.Сердюк, завідуюча Сосонівською бібліотекою-філією.

Майстринями були представлені картини в техніці ізоніть, картини акриловими  фарбами, живопис на полотні, портрети, роботи в техніці квілінг.

За професійність, за розвиток декоративно-прикладного мистецтва майстрині були удостоєні звання лауреата 1-го ступеню на І Національному Чемпіонаті України з  фольклору «EURO FOLK – Харків 2018».

Альбом:
Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/1808 | Переглядів: 552Дата публікації: 10:25 27.11.2018