«EURO FOLK – Харків 2018»
«EURO FOLK – Харків 2018»

«EURO FOLK – Харків 2018»

З 24 по 25 листопада 2018 року у м. Харкові проходив І Національний Чемпіонат України з фольклору «EURO FOLK – Харків 2018», в якому взяли участь 67 фольклорних колективів та майстрів декоративно-прикладного мистецтва з різних куточків України

Основна мета даного фестивалю - популяризація традиційних народних мистецтв, підтримка розмаїття основних традиційних цінностей та ідентичності різних національностей.

Нововодолазьку ОТГна фестивалі представили працівники закладів культури Нововодолазької селищної ради: Я.С.Гребіник, художній керівник КЗ «Сільський Будинок культури с. Сосонівка», Н.О.Карбань, директор КЗ «Сільський Будинок культури с. Ордівка», Л.В.Воровік, керівник гуртка КЗ «Нововодолазький селищний Будинок культури с. Новоселівка», В.О.Сердюк, завідуюча Сосонівською бібліотекою-філією.

Майстринями були представлені картини в техніці ізоніть, картини акриловими  фарбами, живопис на полотні, портрети, роботи в техніці квілінг.

За професійність, за розвиток декоративно-прикладного мистецтва майстрині були удостоєні звання лауреата 1-го ступеню на І Національному Чемпіонаті України з  фольклору «EURO FOLK – Харків 2018».

 

 

 

 

 

 

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Переглядів: 764
Дата публікації: 10:25 27.11.2018
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>