З Днем Збройних Сил України!

З Днем Збройних Сил України!

Привітання Нововодолазького селищного голови Олександра Єсіна

Шановні військовослужбовці! Дорогі захисники Вітчизни!

Від щирого серця вітаю вас з Днем Збройних Сил України!

Сьогодні українська армія проходить складний етап становлення. За плечами військових Збройних Сил України славні традиції предків, великі звитяги козацтва та наших батьків і дідів, які здобували перемогу над ворогами.

Я хочу звернутися до солдатів і офіцерів, які щодня щиро, вірою і правдою служать Українському народові. Сьогодні ваше свято, бо українське військо сильне вами.

Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи був покликанням та обов'язком справжніх чоловіків. Я вірю в те, що українська армія стане національною гордістю, гарантом стабільності та безпеки України.

Щиро зичу миру та спокою вам, дорогі захисники, подальших успіхів у вдосконаленні бойової майстерності, добра та достатку вашим оселям.

Ваша мужність та сильний дух здатні подолати будь-які перешкоди. Сила та міць української держави - у єдності армії та народу, тому прийміть найщиріші вітання до вашого професійного свята і й надалі своєю важливою справою нагадуйте всьому світові про те, що Україна у надійних руках.

З повагою,

Нововодолазький селищний голова Олександр Єсін

Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/1815 | Переглядів: 186Дата публікації: 08:00 06.12.2018