Програма місцевого системного розвитку оголошує партнерські ОТГ

Програма місцевого системного розвитку оголошує партнерські ОТГ

Нововодолазьку селищну об’єднану територіальну громаду було обрано до 10 ОТГ-партнерів, в рамках Програми місцевого системного розвитку, що виконується Фондом Східна Європа у партнерстві з ТОВ "Бломінфо-Юкрейн", ГО "ДЕСПРО" та Київським економічним інститутом в рамках проекту USAID "Підтримка аграрного і сільського розвитку"

Програма місцевого системного розвитку надає можливість спеціалістам Нововодолазької селищної ОТГ,  як представникам довгого списку партнерських громад (79 ОТГ), пройти навчання та отримати підтримку по ефективному управлінню земельними ресурсами, розвитку спроможностей для прийняття стратегічних рішень та залучення інвестицій. До того ж, як представникам ТОР-10 партнерських громад - нам надана можливість розробити комплексний план управління земель ОТГ та щонайменше 2 інвестиційних проектів. А також, вивчення та поширення серед ОТГ кращого передового досвіду управління земельними ресурсами.

Альбом: Програма місцевого системного розвитку оголошує партнерські ОТГ
Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/1834 | Переглядів: 294Дата публікації: 11:30 30.11.2018