«Добротою зігріваючи серця»
«Добротою зігріваючи серця»

Поділитися новиною:

«Добротою зігріваючи серця»

Святкові заходи, присвячені Міжнародному дню людей з обмеженими можливостями

Сьогодні у Нововодолазькому районному будинку культури відбувся святковий захід, присвячений Міжнародному дню людей з обмеженими можливостями, який було започатковано Генеральною Асамблеєю  ООН 3 грудня 1992 року.

З щирими словами привітань до присутніх звернувся заступник селищного голови з питань розвитку територій громади Віталій Столяренко, який провів церемонію нагородження та від Нововодолазького селищного голови Олександра Єсіна вручив листи-подяки та подарунки за участь у житті громади, терпіння і відповідальність, ініціативність та непохитну віру в життя  людям з особливими потребами.

Колективи художньої самодіяльності своїми виступами дарували гарний та святковий настрій всім присутнім.


Так, напередодні Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями за сприяння Нововодолазького селищного голови Олександра Єсіна було зроблено ще одну добру справу. Директор Територіального центру соціального обслуговування Нововодолазької селищної ради Офелія Алієва разом із головою товариства людей з інвалідністю «Злагода» Оленою Мішиною передали 15 інвалідам І групи продуктові набори.       

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/1835 | Переглядів: 283Дата публікації: 14:03 30.11.2018
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих