«Добротою зігріваючи серця»
«Добротою зігріваючи серця»

«Добротою зігріваючи серця»

Святкові заходи, присвячені Міжнародному дню людей з обмеженими можливостями

Сьогодні у Нововодолазькому районному будинку культури відбувся святковий захід, присвячений Міжнародному дню людей з обмеженими можливостями, який було започатковано Генеральною Асамблеєю  ООН 3 грудня 1992 року.

З щирими словами привітань до присутніх звернувся заступник селищного голови з питань розвитку територій громади Віталій Столяренко, який провів церемонію нагородження та від Нововодолазького селищного голови Олександра Єсіна вручив листи-подяки та подарунки за участь у житті громади, терпіння і відповідальність, ініціативність та непохитну віру в життя  людям з особливими потребами.

Колективи художньої самодіяльності своїми виступами дарували гарний та святковий настрій всім присутнім.


Так, напередодні Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями за сприяння Нововодолазького селищного голови Олександра Єсіна було зроблено ще одну добру справу. Директор Територіального центру соціального обслуговування Нововодолазької селищної ради Офелія Алієва разом із головою товариства людей з інвалідністю «Злагода» Оленою Мішиною передали 15 інвалідам І групи продуктові набори.       

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Переглядів: 370
Дата публікації: 14:03 30.11.2018
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>