29-30 листопада 2018 року у м. Києві відбувся інформаційний захід для ОТГ з різних куточків України, на тему: «ГРОМАДА ДЛЯ ЛЮДИНИ: підвищення компетентності громад для розвитку соціальних послуг»

Ця ініціатива U-LEAD реалізується спільно з Міжнародною благодійною організацією «Партнерство «Кожній дитині».

Мета проекту – покращити благополуччя вразливих категорій населення шляхом розвитку потенціалу керівників та спеціалістів соціальної сфери об’єднаних територіальних громад у запровадженні моделі інтегрованих соціальних послуг.

Участь у семінарі взяла начальник відділу  у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення  Нововодолазької селищної ради Олена Пікалова.

Альбом:  «ГРОМАДА ДЛЯ ЛЮДИНИ: підвищення компетентності громад для розвитку соціальних послуг»
Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/1841 | Переглядів: 393Дата публікації: 15:56 03.12.2018