Початок партнерства
Початок партнерства

Початок партнерства

У рамках реалізації інноваційної грантової програми розвитку спроможності об’єднаних територіальних громад в управлінні земельними ресурсами та залученні інвестицій – «Програма місцевого системного розвитку», що впроваджується в рамках проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» Нововодолазьку селищну ОТГ відвідали представники Програми, а саме: регіональний координатор землевпорядних проектів у Харківській області Дар’я Баликіна та комерційний директор ТОВ "Земтехстандарт" Юрій Баликін.

Під час зустрічі були обговорені основні етапи роботи та очікування від реалізації Програми місцевого системного розвитку. Також, визначено план дій на найближчі місяці. Першими кроками будуть: створення відповідної робочої групи, аналіз наявної інформації про землі в межах громади та формування інформаційної бази ОТГ. 

Альбом: 5.12
Альбом: 5.12
Альбом: 5.12
Альбом: 5.12
Альбом: 5.12
Альбом: 5.12
Переглядів: 415
Дата публікації: 14:12 05.12.2018
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>