Візит представників Світового банку
Візит представників Світового банку

Візит представників Світового банку

6 грудня Нововодолазьку ОТГ з метою ознайомлення з системою дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти відвідали представники Світового банку

А саме: старший економіст Сухас Д. Парандекар та консультант Ірина Когут.
Перший заступник голови Нововодолазької селищної ради Лілія Іващенко ознайомила гостей зі здобутками та перспективами розвитку Нововодолазької об‘єднаної територіальної громади, співпрацею зі Світовим банком.
Аби провести всебічний аналіз системи освіти України, представники Світового банку мали на меті відвідати не лише міські заклади освіти, а й школи та дитсадки, розташовані у сільській місцевості. 
Начальник відділу освіти Ольга Козачок ознайомила з освітою громади. Делегація відвідала Нововодолазький ліцей №1, Комунальний заклад «Інклюзивно-ресурсний центр», Нововодолазький будинок дитячої та юнацької творчості, Новоселівський навчально-виховний комплекс.

Альбом: 6.12
Альбом: 6.12
Альбом: 6.12
Альбом: 6.12
Альбом: 6.12
Альбом: 6.12
Альбом: 6.12
Альбом: 6.12
Альбом: 6.12
Альбом: 6.12
Альбом: 6.12
Альбом: 6.12
Альбом: 6.12
Альбом: 6.12
Альбом: 6.12
Альбом: 6.12
Альбом: 6.12
Переглядів: 423
Дата публікації: 08:35 07.12.2018
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>