День працівників державної виконавчої служби

Привітання Нововодолазького селищного голови Олександра Єсіна

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем працівників державної виконавчої служби!

Виконання судових рішень – це важлива державна справа, яка потребує високої професійної відповідальності та моральних чеснот. Справа, яка працює на благо громадян України та стоїть на захисті їх конституційних прав.

Роль державного виконавця складна, і разом з цим, відповідальна, тому на перший план виходить професіоналізм та відданість справі. Щодня, щохвилини, довіряючи вам свої долі, громадяни розраховують, перш за все на вашу сумлінність та неупередженість.

Переконаний, що всі працівники державної виконавчої служби усвідомлюють колосальну відповідальність, яка на них покладена, тому й надалі вірно служитимуть інтересам країни та її громадян.

З нагоди свята бажаю вам миру, міцного здоров’я, щастя, родинного затишку та благополуччя. Нехай вам завжди посміхається доля, життя дарує спокій і добробут, а робота приносить радість та задоволення.

З повагою,

Нововодолазький селищний голова Олександр Єсін