Вітання до Дня адвокатури

Привітання Нововодолазького селищного голови Олександра Єсіна

Шановні адвокати!

Сучасний розвиток України як демократичної, соціальної, правової держави неможливий без належного функціонування правових інститутів, діяльність яких спрямована на захист прав і свобод людини. Одним з таких інститутів є адвокатура. Професія адвоката вважається однією з найбільш важливих і затребуваних.

Принциповість, відповідальність, відданість ідеалам справедливості, цілеспрямованість та наполегливість допомагають успішно відстоювати конституційні права і свободи громадян.

Сьогодні в Україні відзначається День адвокатури, і нам особливо приємно привітати з цим чудовим святом тих, без чиєї допомоги неможливий справедливий результат вирішення справ у судах. Ті, хто чесно і мужньо стоїть на захисті прав та інтересів, хто присвятив своє життя служінню закону і справедливості!

Бажаю вам, адвокати України, нових професійних звершень, натхнення та успіхів у нелегкій справі захисту конституційних прав і свобод громадян, забезпеченні права кожної людини на кваліфіковану правову допомогу. Мудрості вам, мужності й витримки у здійсненні цієї високої професійної місії!

З повагою,

Нововодолазький селищний голова Олександр Єсін