До уваги депутатів Нововодолазької селищної об'єднаної територіальної громади!
До уваги депутатів Нововодолазької селищної об\

До уваги депутатів Нововодолазької селищної об'єднаної територіальної громади!

Прийом заявок на участь у навчаннях в рамках проекту «Сильні ради – спроможні громади» продовжено до 16-го грудня!

На численні прохання депутатів ОТГ, які не встигли відправити свої заявки на участь у навчаннях в рамках проекту «Сильні ради – спроможні громади» - прийом заявок продовжено до 16-го грудня!

У рамках проекту «Сильні ради – спроможні громади», який реалізується за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», Інститут Політичної Освіти організує низку семінарів для депутатів ОТГ. За підсумками першої хвилі відбору можливість взяти участь у семінарах з актуальних питань депутатської діяльності отримали 100 депутатів ОТГ з 22-х областей України. Для них навчання розпочалося ще у листопаді.

Для участі у другій хвилі навчань, що розпочнеться у січні 2019 року, необхідно надати:

- заповнену анкету;

- резюме (коротка біографія та досвід громадсько-політичної діяльності);

- твір на тему «Децентралізація в дії. Як впроваджується реформа на рівні громади» (максимум 600 слів);

- рекомендація від організації, яка делегує учасника (місцева рада, тощо).

За підсумками конкурсного відбору, можливість навчатися отримають ще 100 депутатів ОТГ.

Для них впродовж першої половини 2019 р. буде організовано серію з трьох триденних семінарів за такими темами:

-статус, права та обов’язки депутатів

-участь депутатів у процесі формування, використання та контролю за бюджетом ОТГ

-можливості та обов’язки депутатів у житлово-комунальній та земельних сферах.

Критеріями відбору будуть:

-наявність повного пакету документів, надісланого кандидатом(кою) до участі в навчанні;

-сумлінність у написанні твору;

-рівномірне регіональне представництво;

-гендерний баланс.

Учасниками навчань не можуть стати ті депутати ОТГ, які вже пройшли аналогічні навчання з ІПО.

Витрати, пов’язані з навчанням, проживанням, харчуванням та проїздом учасників будуть покриті за рахунок проекту.

Остання дата надсилання документів: 16 грудня 2018 року.

Про результати відбору всі кандидати будуть повідомлені не пізніше 21 грудня.

УВАГА! До участі в конкурсі допускаються тільки ті кандидати, які нададуть Інституту Політичної Освіти до вказаного терміну повний пакет документів.

Документи потрібно надсилати електронною поштою на адресу: office@ipo.org.ua з темою IPO_U-LEAD

Контакти:

Наталія Сорока 067-313-60-61