Важлива інформація для суб'єктів господарювання!
Важлива інформація для суб\

Поділитися новиною:

Важлива інформація для суб'єктів господарювання!

Нововодолазька селищна рада інформує

Відповідно до пункту 5 Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 червня 2006 р. N 833 (із змінами) суб'єкт господарювання провадить торговельну діяльність після його державної реєстрації, а у випадках, передбачених законодавчими актами, за наявності відповідних  документів дозвільного характеру та ліцензії.

Суб'єкти господарювання повинні забезпечити:

-відповідність приміщення (місця) для провадження діяльності у сфері торгівлі і ресторанного господарства  необхідним  санітарним нормам,   а технічного  стану  приміщення  (місця),  будівлі  та устаткування – вимогам нормативних  документів  щодо  зберігання, виробництва та продажу відповідних товарів, а також охорони праці;

-наявність на  видному та доступному місці куточка покупця,  в якому  розміщується  інформація  про  найменування  власника або уповноваженого ним органу,  книга відгуків та пропозицій, адреси і номери телефонів органів, що забезпечують захист прав споживачів;

-розміщення ліцензії відповідно до встановлених законодавством вимог; 

-продаж товарів та їх обмін згідно з установленими правилами і нормами. 

На  вимогу споживача (покупця) відповідальний працівник суб'єкта  господарювання  повинен  надати  йому Порядок провадження торговельної діяльності та правила торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів, Закон України "Про захист прав споживачів", санітарні норми, правила  продажу окремих видів товарів відповідно до спеціалізації суб'єкта  господарювання.

На фасаді торговельного об'єкта розміщується  вивіска  із зазначенням  найменування  суб'єкта господарювання.  Біля входу до торговельного об'єкта на видному місці розміщується інформація про режим роботи.

Суб'єкт  господарювання повинен утримувати торговельні та складські приміщення, а також прилеглу до них територію відповідно до санітарних норм.

В.Пархоменко, інспектор праці відділу земельних відносин,

комунальної власності, підприємництва, податків і зборів

Нововодолазької селищної ради 

Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/1897 | Переглядів: 287Дата публікації: 09:14 17.12.2018
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих