"Добро твого серця"
\"Добро твого серця\"

"Добро твого серця"

Саме так було названо конкурс дитячої творчості до Дня святого Миколая, який відбувся 17 грудня у "Дитячий школі мистецт в смт Нова Водолага" Нововодолазької селищної ради

 Його було започатковано за ініціативою настоятеля Свято-Преображенського храму отця Віктора, комунального початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу «Дитяча школа мистецтв смт Нова Водолага» Нововодолазької селищної ради та начальника відділу культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної ради Н. Євглевської. Метою конкурсу було сприяння духовному, естетичному вихованню підростаючого покоління; заохочення дітей до творчої діяльності, створення умов для реалізації їх художніх здібностей, виховання високих моральних якостей. До участі у конкурсі були запрошені учні загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів віком від 6-ти до 16-ти років.

І ось 17 грудня 2018 року  настав урочистий день відкриття виставки дитячої творчості. Розмаїття робіт вражало і захоплювало. Компетентному журі нелегко було визначити переможців, та все ж це було зроблено. І ось  на сцені один за одним піднімалися і переможці, і учасники конкурсу. Нагороди вручали перший заступник голови Нововодолазької селищної ради Л. Іващенко, викладач вищої категорії, вчитель-методист, завідувач методичного об’єднання образотворчого профілю Харківського ліцея мистецтв №133, автор та куратор міжнародних проектів С.Ф. Грічанок, настоятель Свято-Преображенського храму отець Віктор, керівник зразкового об’єднання юних художників  «Колорит» Нововодолазького будинку дитячої та юнацької творчості Нововодолазької селищної ради С. Мишак та директор дитячої школи мистецтв А. Абрамович.

Кожен із учасників виставки отримав нагороди та солодощі в дарунок від голови Нововодолазької селищної ради О. Єсіна. Щасливі і радісні, з сяючими очима поверталися юні таланти до своїх домівок.                                                                                                                                           

Альбом: дшм
Альбом: дшм
Альбом: дшм
Альбом: дшм
Альбом: дшм
Альбом: дшм
Альбом: дшм
Альбом: дшм
Альбом: дшм
Альбом: дшм
Альбом: дшм
Альбом: дшм
Альбом: дшм
Альбом: дшм
Альбом: дшм
Альбом: дшм
Альбом: дшм
Альбом: дшм
Альбом: дшм
Альбом: дшм
Альбом: дшм
Альбом: дшм
Альбом: дшм
Альбом: дшм
Альбом: дшм
Альбом: дшм
Альбом: дшм
Альбом: дшм
Альбом: дшм
Альбом: дшм
Переглядів: 462
Дата публікації: 11:34 18.12.2018
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>