"Добро твого серця"
\"Добро твого серця\"

"Добро твого серця"

Саме так було названо конкурс дитячої творчості до Дня святого Миколая, який відбувся 17 грудня у "Дитячий школі мистецт в смт Нова Водолага" Нововодолазької селищної ради

Його було започатковано за ініціативою настоятеля Свято-Преображенського храму отця Віктора, комунального початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу «Дитяча школа мистецтв смт Нова Водолага» Нововодолазької селищної ради та начальника відділу культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної ради Н. Євглевської. Метою конкурсу було сприяння духовному, естетичному вихованню підростаючого покоління; заохочення дітей до творчої діяльності, створення умов для реалізації їх художніх здібностей, виховання високих моральних якостей. До участі у конкурсі були запрошені учні загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів віком від 6-ти до 16-ти років.

І ось 17 грудня 2018 року  настав урочистий день відкриття виставки дитячої творчості. Розмаїття робіт вражало і захоплювало. Компетентному журі нелегко було визначити переможців, та все ж це було зроблено. І ось  на сцені один за одним піднімалися і переможці, і учасники конкурсу. Нагороди вручали перший заступник голови Нововодолазької селищної ради Л. Іващенко, викладач вищої категорії, вчитель-методист, завідувач методичного об’єднання образотворчого профілю Харківського ліцея мистецтв №133, автор та куратор міжнародних проектів С.Ф. Грічанок, настоятель Свято-Преображенського храму отець Віктор, керівник зразкового об’єднання юних художників  «Колорит» Нововодолазького будинку дитячої та юнацької творчості Нововодолазької селищної ради С. Мишак та директор дитячої школи мистецтв А. Абрамович.

Кожен із учасників виставки отримав нагороди та солодощі в дарунок від голови Нововодолазької селищної ради О. Єсіна. Щасливі і радісні, з сяючими очима поверталися юні таланти до своїх домівок.

Альбом: дшм
Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/1901 | Переглядів: 382Дата публікації: 11:34 18.12.2018