Благодійна акція «Подаруй дитині свято»

ЦНАП розпочав прекрасну благодійну акцію, метою якої є збір іграшок та інших речей для тих дітей, які цього потребують

День святого Миколая – свято, на яке із особливим нетерпінням чекає дітвора. Саме 19 грудня святий Миколай залишає під подушками подарунки для малечі. Нещодавно Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради розпочав прекрасну благодійну акцію «Подаруй дитині свято», метою якої є збір іграшок та інших речей для тих дітей, які цього потребують.

Сьогодні, напередодні Дня святого Миколая, начальник Вікторія Гладкоскок та працівники відділу ЦНАП передали зібрані іграшки начальнику відділу у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної ради Олені Пікаловій. Вже завтра подарунки буде передано дітлахам.

Нагадуємо, що акція «Подаруй дитині свято» продовжується до Нового року. Тож давайте зробимо Новий 2019 рік для наших маленьких мешканців громади багатим на приємні сюрпризи, сповненим радістю дитинства та магією здійснення найзаповітніших бажань!

Альбом:
Дата публікації: 15:51 18.12.2018