Благодійна акція «Подаруй дитині свято»
 Благодійна акція «Подаруй дитині свято»

Благодійна акція «Подаруй дитині свято»

ЦНАП розпочав прекрасну благодійну акцію, метою якої є збір іграшок та інших речей для тих дітей, які цього потребують

День святого Миколая – свято, на яке із особливим нетерпінням чекає дітвора. Саме 19 грудня святий Миколай залишає під подушками подарунки для малечі. Нещодавно Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради розпочав прекрасну благодійну акцію «Подаруй дитині свято», метою якої є збір іграшок та інших речей для тих дітей, які цього потребують.

Сьогодні, напередодні Дня святого Миколая, начальник Вікторія Гладкоскок та працівники відділу ЦНАП передали зібрані іграшки начальнику відділу у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної ради Олені Пікаловій. Вже завтра подарунки буде передано дітлахам.

Нагадуємо, що акція «Подаруй дитині свято» продовжується до Нового року. Тож давайте зробимо Новий 2019 рік для наших маленьких мешканців громади багатим на приємні сюрпризи, сповненим радістю дитинства та магією здійснення найзаповітніших бажань!

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Переглядів: 503
Дата публікації: 15:51 18.12.2018
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>