Творимо добро разом
Творимо добро разом

Творимо добро разом

В День Святого Миколая діти, які опинилися у складних життєвих обставинах, отримали подарунки

День Святого Миколая - особливе свято. Адже він приходить до кожного малюка із подарунком. І не залишились поза увагою діти, котрі через складні життєві обставини найбільше потребують тепла і уваги. До кожного з них в цей світлий день завітали представники відділу у справах дітей, сім’ї та з питань соцзахисту населення Нововодолазької селищної ради з подарунками. Вони були зібрані в рамках благодійної акції «Подаруй дитині свято», яка проходила уЦНАПі Нововодолазької селищної ради.

Творімо добрі справи РАЗОМ!!!!

Нагадуємо, акція триватиме до 30 грудня 2018 року.

Альбом: діти
Альбом: діти
Альбом: діти
Альбом: діти
Переглядів: 544
Дата публікації: 14:44 19.12.2018
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>