Творимо добро разом
Творимо добро разом

Поділитися новиною:

Творимо добро разом

В День Святого Миколая діти, які опинилися у складних життєвих обставинах, отримали подарунки

День Святого Миколая - особливе свято. Адже він приходить до кожного малюка із подарунком. І не залишились поза увагою діти, котрі через складні життєві обставини найбільше потребують тепла і уваги. До кожного з них в цей світлий день завітали представники відділу у справах дітей, сім’ї та з питань соцзахисту населення Нововодолазької селищної ради з подарунками. Вони були зібрані в рамках благодійної акції «Подаруй дитині свято», яка проходила уЦНАПі Нововодолазької селищної ради.

Творімо добрі справи РАЗОМ!!!!

Нагадуємо, акція триватиме до 30 грудня 2018 року.

Альбом: діти
Альбом: діти
Альбом: діти
Альбом: діти
Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/1908 | Переглядів: 457Дата публікації: 14:44 19.12.2018
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих