"Нічка-чарівничка"
\"Нічка-чарівничка\"

Поділитися новиною:

"Нічка-чарівничка"

Тепле та радісне свято відбулося для 26 дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування, та дітей, що потрапили у складні життєві обставини, які вранці завітали до Дитячої школи мистецтв

Грудень багатий на свята і приємні несподіванки, які починаються зазвичай з "нічки-чарівнички", бо саме вона сповіщає про одне із найулюбленіших свят - День Святого Миколая.

Теплий та  радісний захід з цієї нагоди відбувся для 26 дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування, та дітей, що потрапили у складні життєві обставини. Вранці вони завітали до Дитячої школи мистецтв, де для них була підготовлена цікава казкова програма з мелодійними піснями та яскравими танцями. У ній взяли участь учні закладу і вихованці молодіжного клубу "Джура" Нововодолазького ліцею №3. По завершенню дійства всі отримали солодощі від Марини Порошенко - голови Ради Благодійного фонду Петра Порошенка.

 Веселі, усміхнені та радісні дітлахи дякували за організоване свято.

Альбом: дшм
Альбом: дшм
Альбом: дшм
Альбом: дшм
Альбом: дшм
Альбом: дшм
Альбом: дшм
Альбом: дшм
Альбом: дшм
Альбом: дшм
Альбом: дшм
Альбом: дшм
Альбом: дшм
Альбом: дшм
Альбом: дшм
Альбом: дшм
Альбом: дшм
Альбом: дшм
Альбом: дшм
Альбом: дшм
Альбом: дшм
Альбом: дшм
Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/1910 | Переглядів: 565Дата публікації: 16:43 19.12.2018
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих