Шановні нововодолажчани та гості громади щиро вітаю вас З Новим 2019 Роком!

Привітання Нововодолазького селищного голови Олександра Єсіна

Від усього серця вітаю вас із самим довгоочікуваним, радісним і світлим святом — Новим Роком!

Це усіма нами з дитинства улюблені й радісні дні, наповнені світлом свята спільної радості, веселощів, очікування чуда й казки, душевного тепла и надії.
Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2018-й рік був прожитий не дарма. Цей рік був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями. Він подарував нам радість зустрічей й відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний і життєвий досвід.
Напередодні Нового Року прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов’язково здійсняться. Від усієї душі зичу вам великого людського щастя, міцного здоров’я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч. Нехай прийдешній рік виправдає ваші самі добрі надії і прагнення, принесе достаток і добробут вашим сім’ям. Нехай панують у ваших домівках мир, взаєморозуміння й любов.
З Новим 2019 Роком!

З повагою,