До уваги керівників малих та середніх агропідприємств громади!
До уваги керівників малих та середніх агропідприємств громади!

До уваги керівників малих та середніх агропідприємств громади!

Про конкурс Проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку»

Проектом USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» («Агросільрозвиток»), що здійснюється компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк»., оголошено конкурс для малих та середніх агропідприємств на одержання гранту, спрямованого на поліпшення існуючих або створення нових сучасних потужностей для переробки фруктів шляхом впровадження сучасних технологій та інноваційних рішень в ланцюгах руху продукції «від поля до столу».

У рамках проекту планується надати грантів на загальну суму близько 3 млн. гривень за умови залучених додаткових інвестицій  у розмірі не менше 50% від загального бюджету проекту (власні кошти, зовнішні інвестиції, державна підтримка та програми місцевого бюджету, донорське співфінансування, крім коштів USAID), лізинг чи кредити (у тому числі для придбання нового обладнання для покращення переробки фруктів).

Звертаємо увагу, що за умовами проекту Агросільрозвиток підтримує лише закупівлю нового обладнання та не може фінансувати нове будівництво.

Заявки, технічна пропозиція, бюджет і супровідні документи подаються до 18 січня 2019 року (не пізніше 18.00) в електронному форматі на адресу:  grants@ukraineards.com  із зазначенням «RFA-09» у темі листа.

Приблизна дата присудження гранту 15 березня 2019 року з очікуваним терміном дії угоди - 6 місяців.

На прохання заявників проект «Агросільрозвиток» допомагатиме заявникам зрозуміти процедуру подання заявок і може надати консультацію щодо підготовки заявки. Запитання необхідно надсилати на ім’я керівника відділу грантів і контрактів Володимира Наконечного (Київ), на електронну адресу: grants@ukraineards.com.

Докладніше переглянути інформацію про оголошення можна за посиланням: Грант на створення потужностей з переробки фруктів.

Умови програми, надання співфінансування, вимоги до заявників розміщено у повному тексті оголошення

Переглядів: 228
Дата публікації: 12:01 26.12.2018
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>