До уваги керівників малих та середніх агропідприємств громади!

До уваги керівників малих та середніх агропідприємств громади!

Про конкурс Проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку»

Проектом USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» («Агросільрозвиток»), що здійснюється компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк»., оголошено конкурс для малих та середніх агропідприємств на одержання гранту, спрямованого на поліпшення існуючих або створення нових сучасних потужностей для переробки фруктів шляхом впровадження сучасних технологій та інноваційних рішень в ланцюгах руху продукції «від поля до столу».

У рамках проекту планується надати грантів на загальну суму близько 3 млн. гривень за умови залучених додаткових інвестицій  у розмірі не менше 50% від загального бюджету проекту (власні кошти, зовнішні інвестиції, державна підтримка та програми місцевого бюджету, донорське співфінансування, крім коштів USAID), лізинг чи кредити (у тому числі для придбання нового обладнання для покращення переробки фруктів).

Звертаємо увагу, що за умовами проекту Агросільрозвиток підтримує лише закупівлю нового обладнання та не може фінансувати нове будівництво.

Заявки, технічна пропозиція, бюджет і супровідні документи подаються до 18 січня 2019 року (не пізніше 18.00) в електронному форматі на адресу:  grants@ukraineards.com  із зазначенням «RFA-09» у темі листа.

Приблизна дата присудження гранту 15 березня 2019 року з очікуваним терміном дії угоди - 6 місяців.

На прохання заявників проект «Агросільрозвиток» допомагатиме заявникам зрозуміти процедуру подання заявок і може надати консультацію щодо підготовки заявки. Запитання необхідно надсилати на ім’я керівника відділу грантів і контрактів Володимира Наконечного (Київ), на електронну адресу: grants@ukraineards.com.

Докладніше переглянути інформацію про оголошення можна за посиланням: Грант на створення потужностей з переробки фруктів.

Умови програми, надання співфінансування, вимоги до заявників розміщено у повному тексті оголошення

Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/1930 | Переглядів: 188Дата публікації: 12:01 26.12.2018