Вітаємо Нововодолазького селищного голову Олександра Єсіна з отриманням державної нагороди!

Сьогодні, голова ХОДА Юлія Світлична передала державні нагороди видатним діячам Харківської області

Юлія Олександрівна передала державні нагороди видатним діячам Харківської області, що працюють у різних сферах. Серед нагороджених – Нововодолазький селищний голова Олександр Єсін. Він отримав орден «За заслуги» ІІІ ступеня та наголосив, що це нагорода – всієї команди, що розбудовує Нововодолазьку ОТГ.

«Хочу висловити подяку керівництву області за те, що не дивлячись на реформу децентралізації, яка дала додаткові фінанси, область нас підтримує», - підкреслив Олександр Єсін.

Джерело:

Харківська обласна державна адміністрація