Вітаємо Нововодолазького селищного голову Олександра Єсіна з отриманням державної нагороди!
Вітаємо Нововодолазького селищного голову Олександра Єсіна з отриманням державної нагороди!

Вітаємо Нововодолазького селищного голову Олександра Єсіна з отриманням державної нагороди!

Сьогодні, голова ХОДА Юлія Світлична передала державні нагороди видатним діячам Харківської області

Юлія Олександрівна передала державні нагороди видатним діячам Харківської області, що працюють у різних сферах. Серед нагороджених – Нововодолазький селищний голова Олександр Єсін. Він отримав орден «За заслуги» ІІІ ступеня та наголосив, що це нагорода – всієї команди, що розбудовує Нововодолазьку ОТГ.

«Хочу висловити подяку керівництву області за те, що не дивлячись на реформу децентралізації, яка дала додаткові фінанси, область нас підтримує», - підкреслив Олександр Єсін.

 

Джерело:

Харківська обласна державна адміністрація

 

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Переглядів: 818
Дата публікації: 14:31 27.12.2018
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>