Свято Різдва Христового
Свято Різдва Христового

Свято Різдва Христового

7 січня, християни східного обряду відзначають одне з найважливіших церковних свят – Різдво Христове

Цього дня депутат Харківської обласної ради, Почесний громадянин селища Нова Водолага Валерій Анатолійович Пітько та перший заступник Нововодолазького селищного голови Лілія Миколаївна Іващенко завітали у Свято-Преображенський храм, де разом із вірянами Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади розділили радісні і урочисті хвилини Різдвяної служби.

Шановані гості привітали настоятеля храму, протоієрея отця Віктора, який проводив святкову Божественну літургію, вихованців Недільної школи та усіх прихожан із Різдвом Христовим.

Вони щиро бажали їм міцного здоров’я, душевного спокою та рівноваги, Божого благословення в усіх починаннях та незгасного родинного вогнища.

Усі діти, які були того дня у Свято-Преображенському храмі та учні Недільної школи, отримали солодкі подарунки від Нововодолазького селищного голови Олександра Сергійовича Єсіна.

Людно було 7 січня і у Храмі Воздвиження Животворящого Хреста Господнього у с.Новоселівка, де кожен прихожанин відкрив своє серце і душу до різдвяного богослужіння, яке провів настоятель ієрей отець Василій.

«Вечірня зірка, зійшовши на небосхилі Віфлеєма, сповістила про народження Божого дитяти в Небагатому сімействі Йосипа та Марії.

Ми радіємо цій події та радісно зустрічаємо її колядками, молитвою, святковим столом.

Нехай сяйво різдвяної зірки захищає вас від біди.

Хай любов, радість і мир сповнять ваші серця, а помисли будуть завжди чистими і світлими» - сказав він у своїх вітальних словах.

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Переглядів: 390
Дата публікації: 10:34 08.01.2019
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>