Свято Різдва Христового

7 січня, християни східного обряду відзначають одне з найважливіших церковних свят – Різдво Христове

Цього дня депутат Харківської обласної ради, Почесний громадянин селища Нова Водолага Валерій Анатолійович Пітько та перший заступник Нововодолазького селищного голови Лілія Миколаївна Іващенко завітали у Свято-Преображенський храм, де разом із вірянами Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади розділили радісні і урочисті хвилини Різдвяної служби.

Шановані гості привітали настоятеля храму, протоієрея отця Віктора, який проводив святкову Божественну літургію, вихованців Недільної школи та усіх прихожан із Різдвом Христовим.

Вони щиро бажали їм міцного здоров’я, душевного спокою та рівноваги, Божого благословення в усіх починаннях та незгасного родинного вогнища.

Усі діти, які були того дня у Свято-Преображенському храмі та учні Недільної школи, отримали солодкі подарунки від Нововодолазького селищного голови Олександра Сергійовича Єсіна.

Людно було 7 січня і у Храмі Воздвиження Животворящого Хреста Господнього у с.Новоселівка, де кожен прихожанин відкрив своє серце і душу до різдвяного богослужіння, яке провів настоятель ієрей отець Василій.

«Вечірня зірка, зійшовши на небосхилі Віфлеєма, сповістила про народження Божого дитяти в Небагатому сімействі Йосипа та Марії.

Ми радіємо цій події та радісно зустрічаємо її колядками, молитвою, святковим столом.

Нехай сяйво різдвяної зірки захищає вас від біди.

Хай любов, радість і мир сповнять ваші серця, а помисли будуть завжди чистими і світлими» - сказав він у своїх вітальних словах.

Альбом:
Дата публікації: 10:34 08.01.2019