Незабутня поїздка
Незабутня поїздка

Поділитися новиною:

Незабутня поїздка

Приємний різдвяний подарунок отримали сто обдарованих дітей та дітей, які виховуються в сім’ях, що потрапили в складні життєві обставини. Для них Нововодолазький селищний голова Олександр Сергійович Єсін організував поїздку в цирк до м. Харків

 Святкова  програма залишила у хлопчиків і дівчаток приємні враження і море позитивних емоцій, які ще довго нагадуватимуть їм про незабутній день, проведений у цирку.
 За подаровану радість дітлахи висловлюють Олександру Сергійовичу слова щирої вдячності, а також дякують за надані зручні автобуси для цієї незабутньої поїздки.

Альбом: Незабутня поїздка
Альбом: Незабутня поїздка
Альбом: Незабутня поїздка
Альбом: Незабутня поїздка
Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/1946 | Переглядів: 373Дата публікації: 16:33 08.01.2019
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих