Незабутня поїздка
Незабутня поїздка

Незабутня поїздка

Приємний різдвяний подарунок отримали сто обдарованих дітей та дітей, які виховуються в сім’ях, що потрапили в складні життєві обставини. Для них Нововодолазький селищний голова Олександр Сергійович Єсін організував поїздку в цирк до м. Харків

 Святкова  програма залишила у хлопчиків і дівчаток приємні враження і море позитивних емоцій, які ще довго нагадуватимуть їм про незабутній день, проведений у цирку.
 За подаровану радість дітлахи висловлюють Олександру Сергійовичу слова щирої вдячності, а також дякують за надані зручні автобуси для цієї незабутньої поїздки.

Альбом: Незабутня поїздка
Альбом: Незабутня поїздка
Альбом: Незабутня поїздка
Альбом: Незабутня поїздка
Переглядів: 445
Дата публікації: 16:33 08.01.2019
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>