Вертеп-Фест – 2019

Вертеп-Фест – 2019

12 січня 2019 року стартував ІІІ Всеукраїнський фестиваль вертепів «Вертеп-Фест – 2019»

Вертепна хода,  веселі вистави та співи, тисячі посмішок та відчуття свята, драйвова атмосфера, 100 колективів з різних куточків України та майже півтори тисячі учасників. Серед них і творчий педагогічний колектив дитячої школи мистецтв смт Нова Водолага «Креативні замальовки», який представляв Нововодолазьку ОТГ.

Масштабна святкова феєрія розпочалася традиційними обрядовими піснями, колядками та щедрівками на майдані Конституції,  звідки вирушила урочиста вертепна хода до майдану Свободи. Саме там проходила акція «Нова радість стала» - одночасне виконання однойменної колядки в 30-ти містах України та навіть за кордоном. В цьому році до акції приєдналися 6 країн світу.

Після цього колектив «Креативні замальовки» розпочав виступи на альтернативних майданчиках партнерів Вертеп-Фесту. Там було представлено театралізоване лялькове дійство «Хай буде радість в кожній хаті»  на основі традиційної вертепної драми. Вертепники та колядники завжди були бажаними гостями в кожній українській домівці, тож і зустрічали колектив гостинно і привітно. А усмішки та оплески глядачів стали найкращою нагородою для акторів.

Також,  Нововодолазьку громаду на всеукраїнському вертеп-фесті ще представляв колектив "Каланда", Староводолазької ЗОШ І-ІІІ ст. Нововодолазької селищної ради.

Колективи-учасники дякують за підтримку в участі у фестивалі Нововодолазькому селищному голові О.С. Єсіну.

Додаткова інформація:

Харківська обласна державна адміністрація

Альбом: Вертеп-Фест – 2019
Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/1963 | Переглядів: 334Дата публікації: 12:44 14.01.2019