Шановні мешканці Нововодолазької селищної ОТГ!
Шановні мешканці Нововодолазької селищної ОТГ!

Шановні мешканці Нововодолазької селищної ОТГ!

17 січня 2019 року о 12-00 у великій залі Нововодолазької селищної ради відбудеться робоча зустріч в рамках Проекту міжнародної технічної допомоги «Програма підтримки аграрного і сільського розвитку в Україні», що фінансується USAID для виконання проекту «Програма місцевого системного розвитку».

В ході зустрічі представником проекту USAID Павлом Яворським будуть презентовані моделі сільського розвитку громад України та актуальні проекти  USAID «Агросільрозвиток». Також, під час спільного обговорення будуть ідентифіковані проекти, ідеї, бачення розвитку підприємництва саме у Нововодолазькій ОТГ.

Запрошуємо підприємців та представників сільськогосподарських (фермерських) підприємств, що діють на території громади та мешканців ОТГ, які мають бажання взяти участь у робочій зустрічі. 

Переглядів: 358
Дата публікації: 08:59 15.01.2019
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>