«Парад колядок та щедрівок»
«Парад колядок та щедрівок»

«Парад колядок та щедрівок»

Днями у Нововодолазькому РБК пройшло справжнє театралізоване свято – «Парад колядок та щедрівок»

Метою даного заходу є збереження та популяризація народних традицій, звичаїв та обрядів, пов’язаних зі святкуванням Нового року та Різдва Христового, піднесення творчої активності дітей, молоді та старшого покоління, завдяки кращим зразкам традиційної української культури.

Участь у заході взяти колективи художньої самодіяльності Нововодолазької громади, а зокрема: Олена Леле, художній керівник сільського клубу с.Федорівка, вокальний колектив «Берегиня», керівник Лідія Ярошенко та театральний гурток «Дивосвіт», керівник  Лідія Воровік з Нововодолазького селищного Будинку культури с.Новоселівка, вокальні колективи «Мальви» і «Славія», керівник Колісник Марина та Дмитро Чистяков, сільський Будинок культури с.Ордівка.

Учасники заходу подарували глядачам справжній святковий настрій та вдосталь позитивних емоцій.

 

 

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Переглядів: 442
Дата публікації: 09:31 15.01.2019
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>