«Парад колядок та щедрівок»

Днями у Нововодолазькому РБК пройшло справжнє театралізоване свято – «Парад колядок та щедрівок»

Метою даного заходу є збереження та популяризація народних традицій, звичаїв та обрядів, пов’язаних зі святкуванням Нового року та Різдва Христового, піднесення творчої активності дітей, молоді та старшого покоління, завдяки кращим зразкам традиційної української культури.

Участь у заході взяти колективи художньої самодіяльності Нововодолазької громади, а зокрема: Олена Леле, художній керівник сільського клубу с.Федорівка, вокальний колектив «Берегиня», керівник Лідія Ярошенко та театральний гурток «Дивосвіт», керівник  Лідія Воровік з Нововодолазького селищного Будинку культури с.Новоселівка, вокальні колективи «Мальви» і «Славія», керівник Колісник Марина та Дмитро Чистяков, сільський Будинок культури с.Ордівка.

Учасники заходу подарували глядачам справжній святковий настрій та вдосталь позитивних емоцій.

Альбом:
Дата публікації: 09:31 15.01.2019