Дитячі мрії збуваються!

Дитячі мрії збуваються!

День 17 січня видався щедрим на приємні події для освітян Нововодолазької громади

Так, у Знам'янському старостинському окрузі сьогодні настала прекрасна мить, на яку з нетерпінням  чекали місцеві жителі. За підтримки голови ХОДА Юлії Світличної відбулося урочисте відкриття Знам'янського закладу дошкільної освіти (дитячий садок) "Добрячок" та Знам'янської філії Нововодолазького ліцею №2.

На урочисте відкриття прибули почесні гості: заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Анатолій Бабічев, депутат Харківської обласної ради Валерій Пітько, голова Нововодолазької районної державної адміністраці Роман Мерзлікін та  Нововодолазький селищний голова Олександр Єсін.

Сучасне нове навчальне приладдя та меблі, повністю укомплектовані всім необхідним ігрові кімнати, кімнати для відпочинку, їдальня, навчальні класи радували як дітей, так і педагогів та батьків.

У приміщенні навчального закладу  також розташований фельдшерсько-акушерський пункт с. Знам'янка. То ж хлопчики і дівчатка будуть і під  пильним наглядом медичних працівників.

Додаткова інформація:

Харківська обласна державна адміністрація

Альбом: 17.01
Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/1982 | Переглядів: 429Дата публікації: 15:58 17.01.2019