Відкриття сучасної медіатеки

Відкриття сучасної медіатеки

Сьогодні у Нововодолазькому ліцеї №3 відбулося урочисте відкриття, реалізованого у 2018 році в рамках обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад "Разом у майбутнє" за підтримки голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної, міні-проекту "Створення першої медіатеки Нововодолазької об'єднаної територіальної громади як інтерактивного публічного простору нового покоління"

У відкритті медіатеки взяли участь: заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Анатолій Бабічев, депутат Харківської обласної ради Валерій Пітько, голова Нововодолазької районної державної адміністраці Роман Мерзлікін та  Нововодолазький селищний голова Олександр Єсін.

Нова модернізована медіатека - справжня знахідка для сучасних школярів, які зможуть тепер вільно користуватися мережею Інтернет, готувати навчальні матеріали, слухати аудіо книги та з користю проводити вільний час поза уроками.

Директор навчального закладу Михайло Ступак, запросив усіх бажаючих зробити записи з побажаннями у Книзі почесних гостей, з нагоди відкриття медіатеки.

Альбом: 3 шк
Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/1983 | Переглядів: 292Дата публікації: 16:10 17.01.2019