Відкриття сучасної медіатеки
Відкриття сучасної медіатеки

Відкриття сучасної медіатеки

Сьогодні у Нововодолазькому ліцеї №3 відбулося урочисте відкриття, реалізованого у 2018 році в рамках обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад "Разом у майбутнє" за підтримки голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної, міні-проекту "Створення першої медіатеки Нововодолазької об'єднаної територіальної громади як інтерактивного публічного простору нового покоління"

У відкритті медіатеки взяли участь: заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Анатолій Бабічев, депутат Харківської обласної ради Валерій Пітько, голова Нововодолазької районної державної адміністраці Роман Мерзлікін та  Нововодолазький селищний голова Олександр Єсін.

Нова модернізована медіатека - справжня знахідка для сучасних школярів, які зможуть тепер вільно користуватися мережею Інтернет, готувати навчальні матеріали, слухати аудіо книги та з користю проводити вільний час поза уроками.

Директор навчального закладу Михайло Ступак, запросив усіх бажаючих зробити записи з побажаннями у Книзі почесних гостей, з нагоди відкриття медіатеки.

Альбом: 3 шк
Альбом: 3 шк
Альбом: 3 шк
Альбом: 3 шк
Альбом: 3 шк
Альбом: 3 шк
Альбом: 3 шк
Альбом: 3 шк
Альбом: 3 шк
Альбом: 3 шк
Альбом: 3 шк
Альбом: 3 шк
Альбом: 3 шк
Альбом: 3 шк
Альбом: 3 шк
Альбом: 3 шк
Альбом: 3 шк
Альбом: 3 шк
Переглядів: 506
Дата публікації: 16:10 17.01.2019
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>