Відкриття сучасної медіатеки
Відкриття сучасної медіатеки

Поділитися новиною:

Відкриття сучасної медіатеки

Сьогодні у Нововодолазькому ліцеї №3 відбулося урочисте відкриття, реалізованого у 2018 році в рамках обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад "Разом у майбутнє" за підтримки голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної, міні-проекту "Створення першої медіатеки Нововодолазької об'єднаної територіальної громади як інтерактивного публічного простору нового покоління"

У відкритті медіатеки взяли участь: заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Анатолій Бабічев, депутат Харківської обласної ради Валерій Пітько, голова Нововодолазької районної державної адміністраці Роман Мерзлікін та  Нововодолазький селищний голова Олександр Єсін.

Нова модернізована медіатека - справжня знахідка для сучасних школярів, які зможуть тепер вільно користуватися мережею Інтернет, готувати навчальні матеріали, слухати аудіо книги та з користю проводити вільний час поза уроками.

Директор навчального закладу Михайло Ступак, запросив усіх бажаючих зробити записи з побажаннями у Книзі почесних гостей, з нагоди відкриття медіатеки.

Альбом: 3 шк
Альбом: 3 шк
Альбом: 3 шк
Альбом: 3 шк
Альбом: 3 шк
Альбом: 3 шк
Альбом: 3 шк
Альбом: 3 шк
Альбом: 3 шк
Альбом: 3 шк
Альбом: 3 шк
Альбом: 3 шк
Альбом: 3 шк
Альбом: 3 шк
Альбом: 3 шк
Альбом: 3 шк
Альбом: 3 шк
Альбом: 3 шк
Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/1983 | Переглядів: 444Дата публікації: 16:10 17.01.2019
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих