Передано сертифікати на предметні кабінети
Передано сертифікати на предметні кабінети

Поділитися новиною:

Передано сертифікати на предметні кабінети

Сьогодні, Анатолій Бабічев передав сертифікати Нововодолазькому ліцею №2 Нововодолазької селищної ради на предметні кабінети з біології та хімії, які були придбані за підтримки голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної

Довідка:

Під час візиту у лютому 2018 року губернатора Харківської області Юлії Світличної, яка відвідала Нововодолазький ліцей №2 Нововодолазької селищної ради (опорний заклад), вона пообіцяла учням та вчителям закладу освіти, що протягом року вони отримають новий шкільний автобус та 2 предметних кабінети.

Ключі від шкільного автобуса заступником голови ХОДА Анатолієм Бабічевим були вручені директору закладу у серпні 2018 року.

У серпні 2018 року Харківською обласною державною адміністрацією було виділено кошти у сумі 800,000 тис. гри. для придбання предметних кабінетів. Відділом освіти Нововодолазької селищної ради були проведені закупівлі та придбані кабінети хімії та біології для опорного закладу Нововодолазького ліцею №2 Нововодолазької селищної ради.

 

 

 

 

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/1985 | Переглядів: 508Дата публікації: 16:59 17.01.2019
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих